Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvágtam borotvával a lábam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvágtam borotvával a lábam és nem áll el a vérzés, mit csináljak?

Figyelt kérdés
megvágtam a lábam borotválás közben és már vagy fél órája vérzik...tettem rá hideg zsepit, semmit nem ért. mit csináljak?
2011. márc. 25. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg valakinek,mert így látatlanban nem tudunk tanácsot adni.:)
2011. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fertőtlenítsd és tekerd be kötszerrel jó szorosan és ha átásott akk cseéld ki és rakd újra :D de ha elég szorosan rákötöd az összenyomja a vágott sebet és nem tud vérezni
2011. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja és kb 1 órát hagyd rajta mmert ha ráragad akkor nem tudod majd leszedni :)
2011. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jegeld le
2011. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bányai Károly ***** válasza:
Ha bekötötted, feküdj hanyatt, és pakold fel, így csökken a gravitációs terhelés, nem vérzik annyira.
2011. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát egyedül vagyok itthon és nem találtam olyat amivel fertőtleníthetném, szóval vízzel átmostam és bekötöttem jó szorosam a lábam meg felraktam egy székre.Remélem így jó.köszönöm a válaszokat!:)
2011. márc. 25. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
ECET+SÓ FÁJDALMAS DE JÓL ÖSSZEHÚZZA
2011. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó nem tudom melyik akciófilmből szabadult, de hogy egy állat, és hogy igfaza van, az is biztos
2011. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!