Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lett olyan hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett olyan hatalmas vitatéma az hogy ki kezdeményezzen egy kapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy MILLIÓNYI olyan üzenet jön fel az oldalra ami vagy becsmérli, kritizálja, elítéli, gyűlöli ezt a szerelmi hagyományt! :O Fiúk és lányok egymásnak esnek, mutogatnak a másik nemre hogy ő a hibás, valaki ragaszkodik a dologhoz más meg a pokolba dobná stb... Ami biztos, hogy nagy vita téma lett a dologból! Mi lehet ennek az oka??
2011. márc. 25. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a bátortalanság,mi férfiak nem merünk kezdeményzeni
2011. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi férfiak nem merünk kezdeményezni, a nők meg félnek egyértelmű jeleket adni arra, hogy szimpatikusak vagyunk nekik. Ez egy nagy 22-es csapdája és lutri egyben. Ha a nő nem ad egyértelmű jeleket (mert, nincs önbizalma, fél nehogy könnyűvérűnek nézzék vagy egyszerűen a mai legtöbb lány azt sem tudja, milyen jeleket kellene közvetitenie), a pasi nem megy oda hozzá (mert, neki sincs önbizalma, nem kap jeleket és ha nem kap akkor nem égeti be magát, azzal, hogy csúnyán visszautasitsák). Teljesen eltűntek a szokványos udvarlási, ismerkedési szabályok, mikor mindenki tudja, kinek szimpatikus és kinek nem, ezért senki nem tudja, mikor kellene lépni, mikor nem. Igy állunk és szidjuk egymást.


22F

2011. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a ferfiak onbizalomhianya az egyik ok. Mindig azt hallom, hogy most mar mi csajok is kezdemenyezhetnenk, de valahogy a valo vilagban, ha egy csaj megteszi, akkor a pasi menekul. Mert a lany biztos mar ketsegbe van esve, hogy nem lesz pasija, vagy valami baj van vele, ha neki kell kezdemenyezni. szoval eddig mindig ezt lattam.
2011. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez erdekelne, hogymik lennenek azok az egyertelmu jelek, mert ezzel nekem is gondjaim vannak. Hol az a hatar, amikor meg noies, es nem kozonseges, ramenos.
2011. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

@ A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:39


A második vagyok. Én most Susan Quilliam A testbeszéd titkai, a szerelem kibontakozása cimű könyvét olvasom. Próbáld megszerezni, elég jól leirja az alap jeleket. De rengeteg, ilyen könyv létezik, csak venni kell a fáradságot és elolvasni.


Amúgy nem kell sok, hogy felhivd egy pasi figyelmét. Szemezel 2-3 másodpercet, elejtesz egy kedves mosolyt, kacéran elkapod a tekinteted és már el is indulnék feléd és egyáltalán nem voltál kihivó vagy sok. Sajnos a legtöbb lány még csak ne mis tudja. És ha próbálsz szemkontaktust teremteni megszégyeli magát és elbújik a föld alá.


AMúgy azért van a legtöbb partykurv@'nak sikere a pasiknál, nem azért mert valóban ribik hanem, mert tudják, hogy adják tudtára a pasiknak, hogy közeledhetnek feléjük. Persze attól lesznek ribik, hogy ezt minden pasin gyakorolják. A csábitást meg kell tanulni, másként nem megy, persze az sem mindegy, hogy hogyan használja az ember.


22F

2011. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vitatéma! Manapság mindkettő fél kezdeményezhet! Ebből ne csinálj problémát, ez már évszázadok óta így van!

A kezdeményezés tág fogalom!

2011. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!