Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S Hatalmas bajba kevered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Hatalmas bajba keveredtem (bővebben lent) Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves gimnazista, kitűnő átlagú, általában pedáns lány vagyok. Komoly vagyok, már-már felnőttes. Két hete a sikeres évvégi vizsgáim megünneplése végett a legjobb barátom hatalmas bulit rendezett, amin embertelenül leittam magam. Találkoztam egy férfivel, akivel aztán egy ágyban kötöttünk ki. Tudta, hogy nem szabad, hogy nem jellemző rám az ilyesmi és, hogy elég sokkal idősebb nálam, de annyira kedves volt, aranyos, jóképű és odaadó... Ma átiratkoztam egy másik iskolába, mert elköltöztünk. Nincs messze a régi iskolám az újtól, csak az utóbbinak nagyobb a "hírneve". Az új osztályfőnököm intézte a beiratkozást, ám ez a tanár éppenséggel a fent említett férfi. 32 éves, nőtlen és ugyanolyan jóképű, mint a bulin. Csak mosolygott rám töretlenül a papírmunka intézése alatt és nem szólt semmit a közös éjszakánkról a szüleim előtt. Biztosan megismert, mert ő nem ivott olyan sokat. Most mit csináljak? Beszéljek vele, vagy hagyjan feledésbe merülni a dolgot? Kérem az esetleges utcasarki munkámra vonatkozó megjegyzéseket mellőzni.
2011. jún. 27. 18:44
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Innen látszik, hogy az iskolai eredmények nem tükrözik híven az ember értelmi szintjét...
2011. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes...ha én leiszom magam,arra sem emlékszem,hogy hol voltam...nemhogy még arra,mit csináltam...:)
2011. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem feküdj le még vele egyszer-kétszer, ha annyira kedves, jóképű, meg odaadó.


Egyébként a mosoly alatt arra gondolt, hogy "Na, reméljük sikerül még azért egy-két éjszakára befűznöm ezt a kis ribit!"


Könnyítsd meg a dolgát, és ajánld fel magad önként és dalolva. Egyszer már sikerült, most sem lesz az olyan nehéz!-Tekintve, hogy milyen jóképű.

2011. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Az, hogy "érettebb" vagy a korodnál, nem jelent semmit. Attól még 16 éves maradsz.


Mit szeretnél ettől a férfitól egyáltalán? Kapcsolatot? Mert azt el is felejtheted. Egy felnőtt férfi akkor is egy kislányt fog látni benned. Persze már egy fiatal hölgy vagy, de ilyen korkülönbséggel nincs semmi esély. Nem hinném, hogy akár egy szexen kívül mást is óhajtana tőled az az ember. Ha elég "érett" vagy, ezt fel tudod fogni logikusan.

2011. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Daimn..XDDD


Nem Ő a hibás! Hanem az a rohadt alkohol! :)

2011. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
Maradjon meg a tartásod, ne hódolj be neki, ez már megtörtént úgyhogy ennyi, jó volt, szép volt.
2011. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:

pfffffff.hát ez gáz.ha bátor vagy akkor beszélsz vele róla,és letisztázod a dolgot.én mondjuk tuti hogy nem merném megcsinálni,mert túl gyáva vagyok hozzá.de ha bátor vagy akkor csak becsülni tudlak,ha nem.....akkor is megértelek.

16/F

2011. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

A logika amúgy ezt diktálja...

1. Be fog próbálkozni újból, ha

A. igent mondasz, akkor örülni fog, és valószínűleg újból és újból lefekszik majd veled

A2. igent mondasz, de békénhagy, mert rájön, hogy ez visszájára sül el

B. nemet mondasz, akkor szívózni fog veled, és mindig ellenséges lesz, karókat ad, stb

B2. zsarolni fog, hogy lefekszel vele, vagy különben elterjeszti, hogy valóban mekkora kis ribike vagy

Ha nem fog bepróbálkozni, akkor pedig folyamatos terrorban leszel, mi lesz ezután.

Tanúlság : azért, mert valaki aranyos, odaadó, kedves, még nem kell lefeküdni, ergo a világon több millió aranyos, odaadó kedves férfi van. Mindegyikkel lefekszel majd ezek miatt?

2011. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

aranyos,odaadó,kedves...


és imád leitatott lányokkal szexuális kapcsolatot teremteni!


Ez ám az életpálya!


Egyáltalán védekeztetek? Vagy arra már nem emlékszel?:)

2011. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ami megtörtént, azon már nem lehet változtatni, nem hinném, hogy megint megtörténne, szerintem mostmár hagyd a csudába. =) (Lehet, hogy sikerült megszerezned a jövő évi év végi 5-öst, már bocsi xd) Egyáltalán hogy került a barátod bulijára egy 323 éves tanár, aki másik iskolában tanít? :P
2011. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!