Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tényleg ennyire sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg ennyire sokat számítana, hogy a pasi kezdeményezzen nálatok?

Figyelt kérdés

Eddig nem csajoztam, vagyis csajoztam, de visszafogottan, nem nyomulósan, először beszélgettem a lánnyal aki tetszett, mintha barátkoznék, mintha egy másik srác lenne úgy kezeltem, csak előreengedtem udvarias voltam vele, tehát ebből nem jött rá, hogy tetszik nekem.

Nyíltan kellett volna odamennem és ismerkedni, megmondani, hogy szimpatikus lánynak tűnik és nem-e lenne kedve beszélgetni vagy elhívtam volna valahová.

Azt szoktam, hogy sokat beszélgetek a lánnyal, és ha a lánynak tetszem ő kezd el hívogatni telefonon, ő hív el valahová, eddig így volt, még a lány is csókolt meg először és ő mászott rám úgy feküdtünk le:D

Eddig minden barátnőm így volt, de ma már látom, hogy ez rossz taktika, el akartam kerülni a visszautasítást mert ha visszautasítottak egy lúzernek éreztem magam és rondának és napokig nem is beszéltem utána emberekkel.

Aztán felocsúdtam és észrevettem, hogy a lány akivel jártam most kivel jár, megnéztem a srácot mivel jobb mint én, semmivel sem jobb, sőt, egy tróger, füvezik, iszik, 8 általánosa van, műveletlen, még is vele jár, mi lehet az oka?A srác nyíltan odament hozzá és ő szedte fel, nem érdekelte mi lesz, visszautasítja-e vagy nem, hiszen neki csak megdugni kell és most jól ki is használja, megcsalja, nem vagyok hülye gyerek, levontam a tanulságot, a csajok ez miatt tekintenek valakit férfinak, hogy megy felszedi őket, jó a szövege, fűzi őket, szeretik magukat megadni, ha meg van "konkurencia" akkor jobbnak kell lenni nála, és nekem hiába lesz diplomám, hiába van kocsim, hiába vagyok művelt, hiába lesz majd jó állásom, hiába van jó anyagi hátterem, egy csaj sem fog odajönni és felszedni, inkább vannak egy trógerrel akit leírta mert az odamegy, tehát ennyit számítana ez?Ti hogy gondoljátok?

Sehogy nem lehet ezek szerint elkerülni az elutasítást.


2011. júl. 27. 01:56
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Sajnos én pont ugyan ilyen vagyok, gátlásos .. :S
2011. júl. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nagyon fontos hogy a pasi "szedjen fel". Soha nem hívnék egy fiút randira, kb észre se veszem hogy lenne nála esélyem. Én úgy gondolom igenis a fiúknak kell kezdeményezni a randit, az első csókot, stb.


Szóval igen, ennyire sokat számít.

16/L

2011. júl. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Ne gyertek már folyamatosan az anyagi háttérrel...semmit sem ér!!
2011. júl. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

02:20

És ilyen áron inkább jársz egy trógerrel aki ha terhes leszel majd elhagy mint egy normálissal?

Gratulálok.

meg honnan tudjam, hogy mikor csókolhatom meg?Egyszerűen csak csókoljam meg ha akarom?És vagy elhúzza a fejét ami nagyon ciki vagy hagyja?

2011. júl. 27. 02:26
 5/22 anonim válasza:
100%

Egyébként attól még, hogy nincs diplomája valakinek, miért tróger?! Amíg te növeszted a p*csád egy bőrszékben egy légkondis irodában, addig mások kihajszolják magukból az utolsó szuszt is, azért, hogy neked legyen mit enned, legyen egy f@sza járgányod, és lefogadom ha házad lesz azt sem a két kezeddel fogod felhúzni, nehogy bőrkeményedés legyen a tenyereden.. Lehet, hogy ezeknek a "trógereknek" nincs diplomájuk, de nekik még a fingjuk is többet ér mint te magad.

Azért mert az exed összejött egy balfékkel, nem kell egy kalap alá venni mindenkit. Valószínű neki is sok esze van ha ez kell neki, de ha egy ilyen ember kell neki, hát tessék, megnyerte, vigye. A másik, nem vagyunk egyformák, vannak még "maradi" lányok akik megvárják amíg megszólítja őket a srác és nem nekik kell az illető után rohangálni. Legyél magabiztos és talpraesett. Legyen jó a dumád és a kisugárzásod. Nem kell srácként kezelni egy nőt, mivel nem az... Csak próbálj olyan témát felhozni, ami őt is és téged is érdekel. Ha meg nem vagy neki szimpatikus, úgy sem foglalkozik veled. Akkor meg tovább lépsz.

L/21

2011. júl. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

02:30

Nem fogok nők után futkosni, ahogy ők sem utánam.Azért kezeltem az elején srácként, hogy ne tudódjon ki tetszik nekem.

Nem gondolok mindenkit trógernek akinek nincs diplomája, amit én fogok végezni az fontos, nagy tudást és felelősséget igénylő munka, ami szellemi és nem fizikai, kőműveskedni kétkezi munkát végezni bárki tud, ahhoz nem kell 20 évet tanulni így érthető, hogy jóval kevesebbet fizetnek érte, én pedig magamnak tanultam és tanulok is, m ebben a fura?Sok energiát fektettem bele jó hogy megtérül, úgyhogy ne szóld le, aki meg nem tud semmit az ne akarjon keresni százezreket.Na ne offoljunk, a kérdésre válaszoljatok amilyen bőven csak lehet.

2011. júl. 27. 02:40
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

"hiába lesz diplomám, hiába van kocsim, hiába vagyok művelt, hiába lesz majd jó állásom, hiába van jó anyagi hátterem, egy csaj sem fog odajönni és felszedni, inkább vannak egy trógerrel akit leírta mert az odamegy, tehát ennyit számítana ez"


azért szerintem ezeket nem tudod összehasonlítani a 8 általánossal vagy egy tipikus trógerrel, még akkor se ha büfén van a diplomád...

egyszerűen csak neki teljesen mindegy, hogy összejön-e valami a lánnyal vagy nem, ha nem, hát nem, ő megpróbálta és kész, nem törődik a következményekkel (ha diplomád van több mindent számításba veszel, túlkomplikálsz dolgokat - és majd most le lehet pontozni hogy de ez akárkinél így lehet, csak egy szót mondanék: arányok)


21/L pedig elég szépen félreértette ezt az egészet :) egyáltalán nem arról van szó, hogy akinek nincs diplomája az tróger, a kérdező semmi ilyesmit nem mondott, de egyesek szeretnek mindenbe minden sz*rt belemagyarázni,...

2011. júl. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem(csak) azért jött össze azzal a sráccal, mert ő kezdeményezett, te meg nem, hanem azért, mert ő jobban néz ki. Csak ez számít a lányoknak.
2011. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A személyes véleményem az, hogy igen is a férfi kezdeményezzen. Ő udvaroljon nekem, keresse a társaságom és hívjon fel ha hiányzom neki! Érezzem azt, hogy nő vagyok, vonzó a számára! Természetesen értékelni kell a fiú igyekezetét, kedvességét. Szerintem a kiscsaj nem azért jött össze azzal a trógerral, mert analfabéta vagy drogos, hanem mert kezdeményezett, éreztette a nővel hogy kell neki. Ez a természet rendje. :) A férfi "vadásszon" a nőre, ne pedig fordítva, mert az nagyon kiábrándító. Sok fiúnál kifejezetten, ellenszenves, ha nem kell küzdeniük egy nőért. Természetesen ez is sok mindentől függ. Ha csak alkalmi dolgot keres a fiú, nem fog sok energiát feccőlni a dolgokba. Viszont ahol érzelmek vannak, ott nem szabad felszínesnek maradni. Szeretni kell a nőt, kívánni őt, hogy érezze fontos, és hidd el ő ezt értékelni fogja! Mindenkiből ki lehet hozni a maximumot! ;)
2011. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ja és ott ahol szerelem van, nem ér semmit az anyagi helyzet, vagy esetlegesen a diploma. Amelyik lánynak ez az elsődleges szempont az már régen rossz...
2011. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!