Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel ezt?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy sokáig voltam nagyon kövér tiniként,és most 19 évesen már fogytam majdnem 35kg-ot,hát én még látok magamon hájas részeket,van is...na mindegy.Egyházi középsuliba jártam,most érettségizem,és ott nem nagyon beszélnek a fiúk meg a lányok.Mostanában elkezdtem járni az egyetemi könyvtárba,ahol ugye ilyen nincs, és akárhova ülök, mindig jönnek a fiúk és körém ülnek.Meg háát piszkálódnak finoman,értem én,hogy ismerkedni akarnak,de annyira kényelmetlen,mert nem szoktam hozzá.Az még kényelmetlenebb (ez is fontos rész!!),hogy a szüleimtől viszonthallom,hogy hát igen,tetszel nekik....A szüleim hoznak zavarban,mintsem a fiúk.

Régebben,mikor sokkal kövérebb voltam,akkor nem azért tetszettem meg a fiúknak,mert kövér voltam, hanem lassan megismertek,és megkedveltek rengeteg beszélgetés után,de én nem akartam egyikkel se járni,mert a testemet úgyis szégyelltem volna előttük.

Most,hogy lefogytam valamennyire,szóval nagyon szokatlan,hogy a külsőm alapján akarnak megismerni?? Nem tudom :$ Nagyon felidegesítettek ezek a dolgok,hogy nem tudom kezelni... (persze régebben is mondta pár fiú,hogy milyen gyönyörű vagyok,még olyan nagy hájasan is,de mivel én akkor is tudtam magamról,hogy ez nem normális,nem nagyon hittem el,elengedtem a fülem mellett..most megint nehéz elhinni,mert még mindig tudom,hgoy nem jó nem jó nem jó, lehetnék még szebb is :'( )

Légyszi segítsetek..mindig kételkedem abban,hogy valakinek tetszhetem úgy igazán.. nem érzem őszintének,nem tudok bízni..és még sajna ebben is kételkedem,hogy azért jönnek-e oda a fiúk,mert így jött ki a lépés,vagy mert tényleg érdeklem őket...:/


2011. márc. 25. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
azok az igaziak akiknek kövéren is tetszel
2011. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dehát ez butaság! :)


Ez alapján minden lány, aki nem kövér, gondolhatná, hogy csak a külseje miatt kell egy srácnak, holott ez nem így van. Veled mindössze annyi változott, hogy az első benyomás több ember számára lesz meggyőzőbb, mint régebben! Ami nem baj, több a lehetőséged, örülj neki :)

És ne mondogass magadnak ilyet, hogy nem jó ahogy kinézel! Pont te, aki ilyen sokat tudott fogyni! Ehhez nagy akaraterő kell ám! Ha erre képes voltál, most jön a következő lépés (amihez szintén sok erőre van szükség), tekintsd magad szépnek! Tuti hogy rengeteg minden van benned, ami szép! Koncentrálj ezekre a részeidre, aztán később az egész éned megtetszik majd, csak szemlélet kérdése! :)

Ne legyél ilyen kishitű, ez a lényeg, szeresd meg magad, sokkal boldogabb leszel, és ne kételkedj mindig! :)

2011. márc. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!