Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem csalja a nőjét. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem csalja a nőjét. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Múlthéten jöttünk össze több heti flörtölés és randizgatás után, és ma kiderült, hogy van barátnője. Egy világ omlott bennem össze. Hogyan dolgozzam fel?
2011. aug. 1. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi feldolgoznivaló...dobd ki,azt kész...
2011. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

szívás,de van ilyen.

próbálj megtanulni arabul,vagy kinaiul ezek annyira nehéz nyelvek,hogy ha elhatározod magad,hogy megtanulod és ha valóban megtanulod a tanulás végére el is felejted ezt a traumát.

2011. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki és ha ennyire szemét volt,hogy nem is mondta el ennyi idő után,akkor még a barátnőjének is számolj be.Én ezt tenném.
2011. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
hát dolgozz a feldolgozó iparban ,ott aztán lesz időd feldolgozni
2011. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy válasszon (ha akarod még).

Vagy hogy közölje a barátnőjével hogy csalja, vagy te teszed meg.

2011. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ő mondta el és így derült ki,vagy másoktól tudtad meg? :(


ajajjj

2011. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 22:51


Tán ezt használtad te is, egy kis lamúr végén mindig tanuljak egy új nyelvet? Te se lehetsz egy szürke ember.

2011. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja , pontosan, mondd el a bnőjének, mondjuk ő nem tehet róla, és csak fájdalmat okoznál neki, de egyszer meg kell tudnia h milyen pasija van... minél később tudja meg annál többet szenved, sztem úgy mondd el neki, h amikor mindketten ott vannak, bár úgy ha nem ismered a csajt, nehéz lesz összehozni a talit.
2011. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A lehető legszánalmasabb módon: eddig nem volt ismerősöm facen, megkért, hogy jelöljem be. Nézem az adatlapját, mit látok: kapcsolatban. Naivan azt hittem, hogy biztos nemrég váltotta át, mikor összejöttünk, de nem, mert 2010 végi a dolog. :D :/
2011. aug. 1. 23:02
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 22:56


A barátnőm dobott az egyéb fizikai tényezőim miatt.Azóta totál depressziós állapotban vagyok.

El kezdtem tanulni a japán nyelvet és működik sokkal jobban el tudja feletetni velem a fájdalmamat amit érzek.

19F

2011. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!