Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől "dagadnak" meg a mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől "dagadnak" meg a mell bimbóim? Több lent!

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és észrevettem ,hogy megdagadtak a mellbimbóim nem fáj..és nem is vagyok "izgalmi" állapotba!!

szóval nem értem..és nem is kemények tehát semmi ilyen csak egyszerűen nagyobbak mint szoktak lenni mitől van ez ?? és ez baj? a mellem fáj egy kicsit de szerintem ahoz nincs köze

léci nem kérek cikizéseket CSAK hasznos válaszokat!

köszönöm 14/L


2011. márc. 25. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fejlődsz:) Elérted a szemmel láthó dolgokatXD
2011. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Megjött már az első menstruációd? Ha nem, elképzelhető, hogy lassan ez is bekövetkezik.

De igen, ahogyan az előttem író is mondta, fejlődsz :) Érnek majd még furcsa dolgok ebben a szakaszban, de amíg nem fáj, biztosan nincs semmi gond!

22/L

2011. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
13 évesen jött meg! :) :/
2011. márc. 25. 23:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg elkezdett nőni a melled?

Az a bimbóval kezdődik, és majd csak később nő utána a többi rész is.

2011. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg "cicisedsz" :) Tehát nődögélnek a melleid, nőiesedsz. :) Ez tök jó, ne félj tőle! :)

22/L

2011. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát már van valami kis mellem.

kb olyan B-s de a b-méret ből a legkisebb kb

vagy nem tom:S

2011. márc. 25. 23:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő még a melled.
2011. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez is lehet szakaszos.

Egy ideig nem nőtt - most meg megint nő.

De elmehetsz orvoshoz, ha félsz, hogy nézze meg.

2011. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!