Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem valaszolok neki, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem valaszolok neki, az azt jelenti, hogy nem?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk elmondja nektek egy fiu/egy lany, hogy tetszetek neki; ti nem valszoltok semmit, az miert van?
2011. márc. 26. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
mert egy bekepzelt kis csira, aki tobbre tartja magat, mint ami valojaban es azt hiszi ezzel hu de nagy arc, ha nem valaszol. :) Sajnos egyre tobb ilyen van. legfokepp a szuzkurvä cicababak.
2011. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az elsővel!


1x én is próbáltam és a lány b@szott válaszolni pedig nem voltam rámenő, és azért nem volt egy topmodell a csaj, és később róla is az derült ki, hogy egy öntelt beképzelt kis rib@nc aki sír mindenhol mindenkinek h nincs senkije de egy kib@szott "igent, vagy nemet sem bír kinyögni!


Amolyan díszpics@ beképzelt kis hülye!

2011. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nah jo, de ebben az esetben az a helyzet, hogy en, mint lany mondtam el egy fiunak, hogy tetszik nekem, es semmit nem mondott ra. Es vele is pont az a helyzet, hogy mindjart egyetemista, nem volt meg neki senkije, de nekem egy nemet nem tudott volna kinyogni.
2011. márc. 26. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
csak nem akarjuk megbántani.ez nem a beképzeltségről szól(NÁLAM) hanem inkább arról hogy félek megbántani a srácot.
2011. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt a baj!


Azt hiszik sokan h ha válaszolnának bármit is akkor megbántanák az illetőt!


Pedig nem így van! Mert ezt az emberek 90% lesz@rásnak veszi, hogy az illető még annyira sem méltatja hogy legalább egy roh@dt nemet mondjon.


Szóval ez a "nem akarom megbántani2 egy jó nagy baromság!


Egy "nem" is jobban hangzik legalább az illető nem ábrándozik és reménykedik tovább és nem agyal ezen hosszú éjszakákon át.

2011. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért van mert az illető független a nemétől egy ócska paraszt. de ez többnyire nemet jelent.
2011. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elso vagyok.

osztom a ma 10:50-es velemenyet. inkabb egy nem, mind semmi.

2011. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!