Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csúnya csajok bepróbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csúnya csajok bepróbálkoznak nálam, az azt jelenti, hogy én is az vagyok? :S

Figyelt kérdés

Tökre gáz, hogy a csúnyák rámnyomulnak.

Már tökre kezd is elmenni az önbizalmam...


17/F


2011. szept. 21. 20:18
1 2
 1/13 WhiteLabel ***** válasza:
biztos egy nagyképű bamba f*sz vagy.
2011. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem! :)


csak bátrak, vagy egyszerűen tetszel nekik, csak a nők bátrabban szoktak kezdeményezni....


De lehet h magukat szépnek tartják....

De lehet h tényleg nem vagy egy adonisz...


Egyébként szép csúnya ronda balf@sz, selejtes pasik is szoktak első osztályú szépségű nőknél próbálkozni....

2011. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen, ez azt jelenti..
2011. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor én mit mondjak? Rám még senki sem nyomult:D Azt sem láttam egy lányon se, hogy tetszenék neki:) Ez azt jelenti, hogy csúnya vagyok. 18F
2011. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem
2011. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy selejtes? Emberek vagyunk, ne kategorizálgassuk már így egymást! Sok szerencsétlennek ezért nincsen önbizalma, mert ilyeneket látnak mindenütt...
2011. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én örülnék 1 csúnya lánynak is csak szeressen......

19f

2011. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

20:23-as!


nem kell szó szerint érteni csak az úgymond nem Brad Pitt típusú embert próbáltam máshogy felsorolni!


egyébként vannak selejtesek... sajnos... akik EGYEDÜL sosem fognak kilábalni az otthon magában való roskadásból és abból, hogy "sosem lesz senkim mert ronda vagyok" depresszióból! --->csak ha felkarolja őket valaki!

2011. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"egyébként vannak selejtesek... sajnos... akik EGYEDÜL sosem fognak kilábalni az otthon magában való roskadásból és abból, hogy "sosem lesz senkim mert ronda vagyok" depresszióból! --->csak ha felkarolja őket valaki!"


Ez igaz. De sajnos a legtöbbet nem felkarolják, hanem belerúgnak még egyet

2011. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert a "csúnyának " csak "csúnya" tetszhet? Hát ez elég szar gondolkodás. Amúgy is a szépség relatív. Lehet egy lány neked csúnya más számára gyönyörű.
2011. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!