Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig bírod ki maszturbálás/s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírod ki maszturbálás/szex nélkül?

Figyelt kérdés
Légysz ird le, hogy fiu vagy lány vagy illetve korod . Köszi
2009. febr. 24. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

2 éves kapcsolatom utolsó 5 hónapjában havi 1x volt szex, az is ilyen gyors, h minél előbb túlessek rajta.

Tehát én bírom, 1 hónapja nem volt semmi, nem nyúltam magamhoz, mert nem hiányzik.

Amikor jó volt még a szexuális életünk a párommal, akkor esténként magamhoz nyúltam, de már attól is elment a kedvem :(

18/L

2009. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

eddig azt hittem h bármeddig :) de most h két hete nem láttam a barátom.... már nagyon hiányzik :p magamhoz nyúlni nem szoktam mert még nem volt orgazmusom és azt először "miatta" akarom átélni (egyébként kb. másfél hónapja nem feküdtünk le mert én eddig nem tudtam élvezni inkább teher volt de mostmár nagyon hiányzik :D)

18/L

2009. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. két napig. Nyár óta nem voltam pasival, az előtt meg egy évig. És hát én naponta szoktam maszturbálni, két nap után már nagyon hiányzik. De azért mostmár jó lenne egy pasi végre. Csak hát idő...

22/L

2009. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
2-3 óra fiu
2009. febr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
17-f és sztem amig csak akarom, még nem próbáltam de volt hogy utaztunk meg minden és 1 hétig simán kibirtam, nem gondoltam rá és kész, de utánna jól esett :)
2009. febr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
max. pár (3-4) napig birom, de akkor már nagyon ki vagyok éhezve a barátnőmre. :) 20/ffi
2009. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4-5 napig. hétvégente vagyunk csak együtt a barátommal... úgyhogy addig muszáj kibírnom. magamhoz nyúlni nagyon ritkán. l 19
2009. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3 nap után már nagyon hiányzik. De hétvégéig ki kell bírni, akkor találkozunk a barátommal. Ha együtt vagyunk akkor csak naponta többször is. Szóval nem sokáig bírom nélküle :D

19/L

2009. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát én mikor együtt voltam barátommal, akkor hetente csináltuk.Viszont mióta szakítottunk, sokat maszturbálok.Igazából én,van, hogy nagyon sokáig naponta csinálom, de van, hogy 1 hónapig is kibírom nélküle.

21L

2013. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!