Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meséltek izgi sztorykat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséltek izgi sztorykat?

Figyelt kérdés
mesélnétek sztorykat hogy hogy jöttetek össze a barátotokkal ?? részletesen!
2011. márc. 26. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, hosszú... késő van, de holnap privátba szívesen :D
2011. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké
2011. márc. 26. 22:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
persze h igen...:D Gimibe szaladtam órára és ő pont jött ki azajtón... én meg neki szaladtam és az összes könyvem elejtetem.. segiett fölszedni órról elkéstem:D ő is.. ő 18éves én 15:D szünetben dumáltunk meghivot egy teára és elfogadtam aztán péntek délután mondta h menjek el lesz party elment és elvoltunk azóta jól elvagyunk:D (15/L)
2011. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
küldj egy msn címet és mesélek néhány dolgot
2011. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nincs msn-em
2011. márc. 26. 22:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn megismerkedtünk,akkor nekem még volt valakim ,de már nagyon a végét járta a dolog, addig csak barátok voltunk ,bár azért valamivel több:Paztán miután vége lett az előző kapcsolatomnak nem siettük el, még vagy 2 hónapig beszélgettünk msn nen mivel nagyon messze lakunk egymástól kb 4 órányira:/ csak msn nen meg telón beszélgettünk, de én már azt éreztem h szeretemXD kb magamat néztem hülyének:P 3 hónap ismertség után megbeszéltük h találkozunk, egyből egy egész hétvégére jött hozzánkXDXD így visszagondolva így elég merész dolog volt:P

és azóta együtt:P már fél éve, nem egyszerű mert a távolság még mindig 300km, de a szerelem annál nagyobb:P

20/L

2011. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mentem kocsival és zebrán a semmiből elém ugrott egy lány elütöttem...vagyis egy kicsit nekimentem utána, mint kiderült rohant az anyukájához a kórházba bevittem, bemutatott az anyukájának aki azt hitte együtt vagyunk nem mondta el neki, hogy mi történt utána kifelé megkérdeztem, hogy hazavihetem-e. Hazavittem és elkértem a számát mosolyogva megadta utána találkozgattunk majd összejöttünk és most válságban a kapcsolat de majd helyrerázódik. Röviden ennyi. :)
2011. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22:53 vok 19/F
2011. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22:38 vagyok valami más chat program? mert kicsit hosszú
2011. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

még 2 éve az egyik ismerősöm bemutatta (msnen) az egyik haverját(nem azért h összejöjjünk). és hát beszélgettünk,beszélgettünk és én kezdtem megszeretni aztán 2 hónap múlva taliztunk és összejöttünk:) jártunk 2 hónapot aztán szakított:S azóta szeretem. kb 5 hónap elteltével újra elkeztünk beszélgetni mint barát. persze én éreztem még iránta. de már másokkal jártam az idő alatt.persze jóban voltunk mindenről beszélgettünk elmondta h sajnálja h szakított de nagyon gyerekes volt stb.. de nem mondta h újra járni akar meg semmi ,csak épp elmondta ezt.szóval újra beszélgettünk és aztán egyre többet. de nekem mindig volt barátom ez idő alatt:) meg hát nem is akartam volna pont én felajánlani h kezdjük előlröl.. féltem a csalódástól meg hát hamár ő szakított ne én nyomuljak rá ezek után.. vagyis én így gondolom. 2010 augusztusában megszakítottam egy fél évig tartó kapcsolatot ( de nem miatta) azóta még jobba voltunk. szeptember végén taliztunk is ,persze mint barát. aztán pár héttel később megint taliztunk akkor elcsattant a csók és azóta járunk újra..:) lassan féléve és nagyon szeretem:) azt mondta h ő is mindig szeretett engem és már mióta tervezte ezt az egészet h újra összejöjjünk.

ez persze így leírva nem adja át az érzést meg minden és átélve így tök máás volt.. és ha így belegondolok h milyen hosszu folyamat volt ez az egész:D

bocsánat ha kicsit hosszú lett:P még sosem írtam így le rendesen a történteket:D azért remélem nembaj:d

15L

2011. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!