Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleitek miket meséltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleitek miket meséltek a párkapcsolatokról, házasságról, szerelemről?

Figyelt kérdés

Nekem mindig azt mondták,hogy ez egy k....,ez felcsináltatta magát....ez csak megdugatja magát....ez csak arra kell neki.... aztán otthagyja "jobb esetben" férfi a nőt.... csak megcsinálja neki a gyereket.... ez megcsalja, ez csonka család... ez csak azért ideges,mert nincs megd u g va... ez is ma normálisabb lett volna, ha szexel a k r vájával...


Szóval sose hallottam olyat,hogy nézd ezek boldogok együtt,ez a pár hajókirándulásra megy, nézd milen szépek a gyerekeik..stb...


ennek ellenére a szüleim házasok még mindig...


szóval elég nyomi dolgokat hallottam mindig itthon,és mindjárt 20 éves vagyok(pár hónap),de még nem volt barátom,annyira bestresszeltek mindig ezekkel a dumákkal...és erre 5 perce döbbentem rá,hogy lehet ez az oka...


2011. júl. 5. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint minek mi az oka? Annak hogy a szüleid kicsit primitívek?
2011. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Háát,hogy még nem volt párkapcsolatom...De most komolyan mennyire normális,hogy ilyeneket mondogassannak a gyereknek a szülei?Nektek miket mondtak?
2011. júl. 5. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ég világon semmit. De miért nincs párkapcsolatod arról fogalmam sincs. Ilyenkor mindig visszakérdezek, és nekem miért nincs szerinted?
2011. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Komolyan egyáltalán nem beszéltek neked a párkapcsolatról?Húúú... De mondjuk nem az a kérdés,hogy nekem miért nincs,mert voltak már fiúk,akiknek tetszettem,csak háát valamiért sose jöttem össze velük.Mindegy, a kérdés arra vonatkozik,hogy kinek mit mondtak a szülei a párkapcsolatról.
2011. júl. 5. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem, legalábbis nem emlékszem ilyesmire. De amúgymeg hiába mondtak volna bármit úgy is magadnak kell rájönni a dolgokra szerintem.
2011. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan mikre kell rájönni?Milyen dolgokra?
2011. júl. 5. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én azt gondolom hogy például ha tanulsz valamit az iskolában szakmát vagy valamit hiába mondják el neked elméletben majd úgy is amikor dolgozol benne akkor fogod igazán megtanulni. Szóval kivetítve ezt erre az esetre, itt is ugyan így van hogy mondanak neked ezt azt hogy ez ilyen az olyan de majd ha lesz párkapcsolatod majd úgy is akkor fogsz rájönni igazán hogy hogy is mennek a dolgok. Érted hogy mondom.
2011. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
több tapasztalatom van mint anyámnak,aki vénlányként ment férjhez...innentől kezdve semmilyen párkapcsolati témában és semmiben sem kompetens tanácsadó.Képtelenség vele beszélni,semmihez nem ért,rossz háziasszony és rossz anya.Apám?Ő meg sokat dolgozik,vele se lehet semmit kezdeni.Nekem az élet mesél...nem ők.
2011. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondtak semmit...Mindent magamtól tanultam meg.
2011. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!