Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merevedési zavar? Hogy lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési zavar? Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Többször próbálkoztunk már lefeküdni, de mindig merevedési zavarom van és így nem jöhet létre. Most egy hosszabb idő után próbáltuk megint, azthittem most jobb lesz, de tévedtem. Kezd elég kellemetlenné válni ez köztünk. Orvosnál voltam, aztmondta nincs semmi baj. Mit csináljak?
2011. márc. 27. 10:49
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ha előtte álltok, és lelankad, akkor pl. orális úton orvosolható a legtöbb esetben a probléma. :)
2011. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
azóta megint telt egy kevés idő, és mots is próbltuk, és nem értem, hogy miért nem állok fel, amikor érzem hogy akarom és kívánom. ettől meg csak látom h rossz kedve lesz, ahogy nekem is
2011. ápr. 26. 13:07
 13/19 A kérdező kommentje:
egy hosszabidő óta újrapróbáltuk, de meg nem sikerült. Nmetuodm mit tegyek. Látom hogy ő is szar kedvű lesz tőle és énis. mit csináljak?
2011. ápr. 26. 13:23
 14/19 anonim ***** válasza:
Tényleg ne görcsölj, sokakkal megesik az első alkalmakkor, vagy ha új 3.14na jön a képbe, élvezzétek a pettinget, a barátnőd meg segítsen rá és minden okés lesz!
2011. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nálunk ugyanez volt :) barátom szűz volt én már nem és neki se állt fel rendesen..


először fel se állt, aztán elment mielőtt berakta volna... de türelmes voltam mondtam, hogy semmi baj, stb, aztán egyszer csak összejött és azóta semmi probléma nincs :DDDD


legyetek türelmesek, te meg ne stresszelj


18/L

2011. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
de szájjal is izgat a bnőd? mindent megpróbál???????? húz téged?
2011. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
most írta h szünetet akar tartani, mert ő ezt nem bírja..
2011. ápr. 26. 15:26
 18/19 anonim ***** válasza:
bocs, de akkor nem szeret eléggé... nekem eszem ágába se jutott volna ilyen miatt szünetelni.
2011. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
de azért megpróbálnék javítani akkor is ezen. menjek el ien szexológushoz?
2011. ápr. 26. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!