Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak? Vagy lépjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak? Vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot. Eleinte tök jó barátok voltunk. De ez idövel bennem megváltozott és többet éreztem mint barátságot. De úgy éreztem, hogy ez benne is megváltozott. Nagyon elvoltunk ketten. És teljesen azt hittem, hogy lesz köztünk valami. De egy szombati buli után kapcsolatba lett egy lánnyal. Ezen kiborultam. És észre vette, hogy nincs rendben valami. Aztán elmondtam neki, hogy nekem ö több mint barát és azthittem hogy én is neki. Azt mondta: hazudna ha azt mondaná h neki nem fordult meg a fejében az hogy legyen több köztünk, de már nem tud mit tenni és sajnálja. Elmondta hogy ez a lány teljesen váratlanul jött neki. És hogy egyenlőre - nem tudja még meddig , de egyenlőre csak a barátságát tudja felajánlani. De ez a lány csak egy buliba össze szedett csaj. Szóval nem tudom mennyire komoly ez az egész.

Arra gondoltam, hogy várok 1-2 hetet hátha lép a srác, de ha nem akkor tovább lépek teljesen. Mert közbe van egy másik srác is, akinek tetszek és nekem is tetszik. Nagyon aranyos meg minden. De úgy érzem, hogy 1000szer jobban kell az előbbi srác(akinek barátnője van).

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek..


2011. szept. 29. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg a másikkal, hátha...

szerintem azért érzed, hogy ezerszer jobban kell az első, mert közben foglalt lett. tudod, "tiltott gyümölcs" :)

amúgy meg, ha meglátja, hogy mással vagy, lehet, hogy elkezd küzdeni érted.

2011. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nézz 1 kis Narutot vérfrissítő gyanánt.hátha jobb lesz 1 kicsit.
2011. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg a második jelölttel. :D Aztán ki tudja... később lehet, hogy vagy jobban megkedveled a másik srácot, vagy az előzővel jössz össze. Remélem érted, nem tudtam jobban megfogalmazni. :D
2011. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megpróbálom a második sráccal. egész jól alakul minden :)
2011. okt. 3. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!