Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a normális lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a normális lányok, szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális lány? Egy normális lány minden külső behatás ellenére (jaj, hordjunk cuki rózsaszín csőnacit!) ellenlre is nőies marad, nem pedig ribi külsejű. Egy normális lány nem bunkó, nem issza dögre magát, és nem veti hanyatt magát minden srácnak, aki ránéz. Egy normális lány nem depressziós, nem emós, és ha gondja van, akkor tisztázza a szüleivel. De mindez csak szerintem van így.
2011. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szamóca. ***** válasza:
100%

csak hogy ne csak a "nők pénzéhesek" legyen olyan elterjedt az oldalon:)))

a normális nő tud főzni msoni takarítani, nem féltékeny, szexmániás, és mindig van sör a hűtőjében.

2011. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem szamócával, még ha némi iróniát érzek is a válaszában.


A tökéletes nő három jellemzője:

- társaságban úrinő

- konyhában szakács

- ágyban ribanc


26/F

2011. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem csinál semmit divatból, nem öltözködik qrvásan v divatosan, nem issza le magát minden hétvégén és nem bújik ágyba mindig mással, egyszerre max 1 fiúval kavar, és másokat meg nem hülyít, aki nem tetszik neki annak megmondja, és nem húzza az agyát.

Sajnos ilyenből nagyon kevés van :(

2011. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az a baj fiúk hogy ti meg minket normális lányokat nem vesztek észre! Nem dicsőítem magam nem vagyok egoista de én imádok főzni mosni takarítani ,kirándulni,tanulni(magyar töri a kedvencem)nem rittyentem ki magam nem festem magam,nem piálok minden hétvégén ,csak különleges alkalmakkor (szilveszter) akkor is mértékkel mert nem bírom a piát,nem teszem oda magam minden fiúnak,nincs minden héten barátom,sőt eddig nem is volt barátom(nem vagyok lezbi ,csak a pasik vakok néha de nagyon)az a baj hogy ti nem vesztek észre minket normális lányokat! A fiúk 99%-nak buta sötét ribi barátnője van akit egy hét után dob és jön a következő csaj és így tovább egészen addig amig az egyik terhes nem lesz ,és még le is tagadja a mocska hogy ő volt,a csaj meg mehet abortuszra ,vagy megszüli és felneveli viszont akkor nem lesz élete! Szeretnék hozzátok hasonló normális fiúval találkozni,mert én már kezdem azt hinni hogy olyan hogy normális pasi nincs is!
2011. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok pl, de nem kellenék neked a külsőm miatt.
2011. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is normális vagyok..igaz hogy még fiatal..
2011. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

okos, intelligens, legyen véleménye a dolgokról

családszerető, szereti a gyerekeket. érett gondolkodású, vannak reális céljai az életben és tesz is értük. megválogatja kivel kezd, kivel nem. egyéjszakás kapcsolatokba sosem bonyolódik. káros szenvedélyektől mentes: nincs drog, keveset cigizik legjobb ha egyáltalán nem, ritkán és mértékkel iszik. mind a kinézete mind pedig a megjelenése visszafogott, ugyanakkor nőies. értem ez alatt, hogy nem beszél folyamatosan mocskosul és nem öltözik szajhának. emellett kellő érzelmi intelligenciával rendelkezik. most csak ezek jutottak eszembe így hirtelen.

2011. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Tímea!


Te vagy az, aki tipikusan átesel a ló túloldalára. Az a lány, aki annyira próbálja bizonyítani magáról, hogy ő nem ribi, hogy mindent ami szexi egy nőben, megvet. Aztán csodálkozik, hogy a férfiak nem őt választják.


"Nem rittyentem ki magam nem festem magam,nem piálok". Manapság már alap, ha egy férfinak tetszeni akarsz, hogy egy szolid sminket és valami normálisabb ruhát veszel fel. Nem kell mosómedvésre sminkelni magad, és nem kell a miniszoknya sem, egyszerűen csak legyen meg annyi, hogy legyél vonzó.


Lehetsz akármilyen okos, intelligens, házias, ha egy férfinak "nem áll fel" amikor rád néz, akkor kész, nem választ Téged. Miután vonzónak talált, azután lesznek érdekesek ezek a belső értékek.


A férfiak egyszerűek.


26/F

2011. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is fiatal vagyok !:)
2011. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!