Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "normális" fiúk és lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "normális" fiúk és lányok csúnyák?

Figyelt kérdés

Sok ember van itt, akik magukat "normálisnak" titulálják, és az ellenkező nem szintén "normális" tagjait keresik - elvileg, de inkább csak az interneten keseregnek. Továbbá szembeállítják magukat a "ribikkel" és a "népszerű, jóképű fiúkkal".


Csak én gondolom így, vagy ezek a "normális" fiúk és lányok valójában nagyon félénk, visszahúzódó, illetve csúnyácska emberek?


2011. aug. 27. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, csak te látod így, nekem semmi bajom a külsőmmel, félénk se vagyok, de engem is kifejezetten taszítanak azok a lányok, akik a diszkóban hülyére isszák magukat, és csak szopni meg baszni tudnak, és erre ráadásul büszkék is.
2011. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont.
2011. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Walk With Me ***** válasza:
100%
Nekem sincs gond a külsőmmel. Persze nem vagyok ilyen manapság igazán divatos, lányos arcú szépfiú, de attól még teljesen rendben vagyok. Visszahúzódás az igaz, igen, az vagyok, de ez teljesen független a külsőtől. Egyszerűen csak nem szeretem a bulizós, piálós életmódot, inkább ilyen csendesebb vagyok és mellettem a program is inkább ilyen mozizás, sétálás, bringázás, beszélgetés stb lenne. Ezt pedig nem sok lány tolerálja, aki mégis, az vagy nem tetszik, vagy foglalt. Azért meg nem fogok járni valakivel, csak mert végre elfogad valaki. Amíg nem tetszene, nem lenne meg a kölcsönös vonzalom és elfogadás, addig a másik úgyis csak egy kompromisszum lenne. Az pedig elég megalázó számára is számomra is.
2011. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Tagadom!!!


Én normális, jóképű, vicces, rendes , tündéri, aranyos, jól kereső, ha kell rossz fiú, ha kell lekitárs, és egy íííssszonyat tündibündi pasi vagyok!!!!!!!!

:D


ergo nincs nagy egom :)

2011. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hülyeség...normális vagyok,és jól nézek ki(mások szerint is),és mégse szeretem a kigyúrt tipikus jópasikat.


23/L

2011. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Angleth válasza:
50%
Eddig én eléggé beképzelt voltam, de most már tökéletes vagyok. Szóval ez nem teljesen van úgy, ahogy gondolod.
2011. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok csúnya, mégis félénk vagyok a csajokkal szemben. Mellesleg nem járok diszkóba, nem dohányzom és alkoholt se iszok(nem vagyok antialkoholista).

22F

2011. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
"szembeállítják magukat a "ribikkel"" nem tudom, a legtöbb "ribi" hazámban na azok csúnyák:D általában
2011. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az emberek szeretik magukat kicsit ideálisabbnak látni, mint amilyenek valójában.:) Nem hinném, hogy csúnya lenne az összes ilyen 'normális' ember, de az valószínű, hogy visszataszítók. Ez a szembeállítás meg elég szánalmas, hiszen nem csak két véglet van, a fullnyomorékok és a vagányok, jobb lenne arra törekedni, hogy valami normális középutat érjenek el. Ezen az oldalon gyakran lenézik azokat, akik discoba járnak, ahelyett, hogy ők is eljárnának, mint az átlag fiatalok, de ne igyák le magukat, mint a lezüllött idióták, és ne kerüljenek alkalmi szexuális kapcsolatba senkivel, de ettől még lehetne hozzájuk hasonló párjuk. De hogyan találnák meg, ha egész nap arról beszélnek, hogy mások mekkora k*rvák..?-.-

Szóval szerintem sokan tévesen hiszik ideálisnak a saját életvitelüket és személyiségüket.

2011. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a visszataszítót úgy értem, hogy ezzel a gondolkodással taszítja azokat, akik nem hozzá hasonlók, mert mindenkinek az jön le, hogy annyira lenéz mindenkit, aki másabb.

kevés embernek jön be ez a miért nincsenek normális csajok/pasik ábrándozás... mert a válasz mindig ugyanaz: nem keresi eléggé.

2011. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!