Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretőtől gyerek? Olyanoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőtől gyerek? Olyanoktól akik kerültek ilyen helyzetbe.

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok rá, hogy otthon a férj észrevette-e h nem az övé a gyerek. És a szerető felvállalta-e ha igen hogy tudtátok megoldani azt h néha lássa?
2011. márc. 27. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sztem ez eléggé ritka eset.. az esetek többségében nem igy van..
2011. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Volt a 80-as években egy felmérés, a gyerek vércsoportját és a szülök vércsoportját tartották számon. (már nem emlékszem miért kellettek ezek az adatok)

2 éves adatgyűjtés volt. A mellékes eredmény megdöbbentette a kutatókat: a házas kapcsolatokból születő gyerekek 40%-a más apától származtatható. Mivel nagy port kavar volna az eset, így 10-15 évvel később hozták csak nyilvánosságra.


Szóval szerintem néha az anya sem biztos ilyenkor az apa kilétébe és nevelteti a "hivatalos" párjával.

2011. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az attól is függ, h milyen adatközlőket valasztanak.. vannak még olyan emberek, akik nem lépnek félre.. de kérdező, ez konkrét eset, tehat te kételkedsz?
2011. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem veszik észre, csak ha nagyon nagyon az igazi apára üt.

Én is hallottam arról a felmérésről és így igaz, ahogyan a válaszoló leírta.

Nem tudom felfogni valaki hogyan képes ilyenre, ez számomra borzalmas. Szerencsétlen gyerek és apa.

2011. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért az a felmérés sem lehet pontos, mivel gondolom nem vizsgálták meg az ország teljes lakosságát, hanem mondjuk pár ezer v. tízezer embert és így jött ki az a 40%, ami még így is megdöbbentően magas.

Amúgy ez a legnagyobb g*ciség, amit egy nő elkövethet egy férfi ellen, hogy félrek*r aztán meg felnevelteti a kölykét valaki mással.

Ha pedig valaki felcsinált egy házas nőt, akkor gondoskodjon a k*rva kölykéről.

2011. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nana.. férfiak is lépnek félre, nem csak nők!
2011. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lépnek félre, csak ők nem szülnek gyereket és a fene nem kérdezi meg őket,hogy akarják-e, nincs róla olyan döntési joguk, mint az anyának.
2011. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az ok, de az a nő is hülye, aki igy akar magához láncolni egy pasit.. a gyerek közös döntés kell h legyen, ugy a pasi, mitn a nő részéről..
2011. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
csak hát itt jön a dolog, h egyesek nyavalyognak a gumi miatt, de nem minden nőnek van szive elvetetni a gyereket..
2011. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

OFF



Csak jelezném, hogy lekanyarodtunk a témától!


ON

2011. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!