Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj akinagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akinagyon tetszik és szeretem is és elmondtam neki az egészet erre anyit reagált h neki is tetszek de ismerjük meg egymást jobban ez alat azt értette h adjak neki időt? Benne még nem alakult ki velem kapcsolatba semmi?

Figyelt kérdés
V h hagyam békén? V h nem ismerjük egymást igazán és
2011. ápr. 10. 00:00
 1/10 A kérdező kommentje:
v azt akarta mondani h benne még velem kapcsolatba nem alakult ki sok minden mit csináljak
2011. ápr. 10. 00:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért mondta, mert bejössz neki elsőre, de még nem tudja mit kezdjen veled. A nők az egyértelmű alfahímeken, és veszteseken kívül, nem tudják h egy férfi milyen. Így van veled is. Meg kell ismernie, le kell tesztelnie. Ha nem szúrod el, meg lesz a csaj...
2011. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de pont ez az h nem igazán találok vele közös témát de amikor találkozok vele elkezd remegni a lábam és tényleg szeretem? ez normális
2011. ápr. 10. 00:05
 4/10 anonim ***** válasza:
arra gondolt, hogy a "V" betű helyett ki kell írni azt, hogy "vagy", különben beáll apácának ! és ez véresen komoly! ÍRD KI!
2011. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de ugy nem fért volna bele a karakterbe
2011. ápr. 10. 00:18
 6/10 anonim ***** válasza:
ezért kell a kérdésnek kérdésnek, a magyarázatnak pedig magyarázatnak lennie...
2011. ápr. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

előző: -.-

sztem nincs ezzel semmi gond. adj neki időt, h megismerjen. vlsz normális csaj, nem rögtön a szexel akarja kezdeni a dolgokat, hanem kíváncsi rád, mint emberre, ami jó jel (1 1éjszalás neumránál nem mondjuk, h +akarunk jobban ismerni :D)

beszélgessetek, javasolj közös programokat ( és azok alatt még ne nyomulj csókkal, + ilyesmivel, h ne riadjon el. legalábbis kezdetben).

finoman érdeklődj később, h mire jutott a megismeréssel kapcsolatban.

ő majd +adja neked a választ.

sok sikert :D

2011. ápr. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kössz azér még irhattok
2011. ápr. 10. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

hat meg ne indits azzal egy lanynal hogy "szereted", ez milyen mar? elso pillantasra van vonzalom, meg talan fellangolas is, de komoly erzelmeket ne degradalj igy.

Valoszinuleg tenyleg bejossz a lanynak ha nem futott el emiatt rogton az elejen, de kicsit vegyel vissza.

Mondd meg neki, hogy persze, te se ugy ertetted hogy most rogton legyen a baratnod, de szeretnel talalkozni vele, egyutt lenni, megismerni, es meglatjatok hogy alakul.

Aztan ha nem nyomulsz tulsagosan akkor ugy fog alakulni :)

2011. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszö nöm a válaszokat ma össze jöttem a csajjal csókolóztunk a parkba és ölelgetük egymást szal köszi mindenkinek
2011. ápr. 12. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!