Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem:ha egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem:ha egy lányt megnéznek és összemosolyognak rajta, akkor az mit jelenthet? A "szép lányokat" is ki szokták nevetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az vettem észre, hogy vmikor pl. nők is meglátnak, rámnéznek, aztán összemosolyognak...persze ilyenkor mindig megnézem, hogy nincs-e rajtam vmi, elkednőve a sminket, de nem szokott...mi lehet ennek a jelentése?nem szoktam kirívóan kinézni, inkább olyan átlagosan...

A "szép lányok" is szokték ezt tapasztalni, vagy ennyire ronda lennék?:$

Előre is köszi a válaszokat:)


2011. márc. 27. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
szépnek tartod magad? :) mert ha szép vagy akkor azt vedd dícséretnek :)
2011. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szép lányokat nem mosolyogják meg, főleg nem a nők..valószínűleg valami furát csak látnak rajtad, vagy csak beképzeled, hogy rajtad mosolyognak.
2011. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatom,h mennyire vagy ronda,lehet,h csak te képzeled magad csúnyának/átlagosnak,pedig lehet,h szép vagy,csak nulla az önbizalmad,és emiatt paranoiás vagy,és azért hiszed azt,h rajtad mosolyognak,pedig egyáltalán nem biztos!


Nekem is volt olyan időszakom,amikor azt hittem,h mindenki kigúnyol,kinevet,mert ronda vagyok,de csak önértékelési problémám volt.Nem mondom,h mára egy önbizalommal teli,magabiztos lány lettem,de már jobb a viszonyom magammal és a tükörrel is. Ebben sokat segített a barátom,aki több,mint 3 éve próbálja elhitetni velem több-kevesebb sikerrel,h szép vagyok.

Remélem segítettem,még ha nem is konkrétan a kérdésedre válaszoltam:)

20/L

2011. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tartom magam vmi szépnek:$ csak kicsit zavar, sztem nem képzelem be, mert pl. volt egy pár, és a srác odasúgott a bnőjének, és nevettek, teljesen biztos, hogy rám néztek...magamon viszont nem látom semmi olyat, ami annyira fura lenne...mondjuk egy kicsit kicsinek látom az arcom a magasságomhoz képest, lehet ez az aránytalanság az oka?:$
2011. márc. 27. 19:15
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, sokat segítettél:)

nagyon köszönöm:)

2011. márc. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!