Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy a szép hercegn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a szép hercegnek kell egy átlagos lány?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam csúnyának, sztem átlagos vagyok. Egész jófejnek tartom magam, bár néha nagyon üresnek érzem legbelül magam...

A helyzet az, h 18 éves lány vagyok, szeretnék szerelmes lenni, szeretném érezni, h milyen amikor van vki akit szerethetsz, szeretnék tartozni vkihez.

De persze nekem mindig a "népszerűsrácok" jönnek be, akik persze, h nem utánam bomlanak...

Most is tetszik egy srác, szívesen megismerném, h milyen közelebbről, de persze őzt sem tudja, h létezem. Mit tehetek? Kellek majd vkinek egyszer? Lesz nekem is hercegem? Szánalmas vagyok?


2011. márc. 27. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Akárcsak én 2 éve. De furcsa most ezt olvasni istenem :) Nekem ugyanilyen érzéseim voltak, volt is egy srác aki iszonyatosan bejött de én nem hogy átlagos voltam hanem nagyon sok szépséghibám volt. Érte omlottak össze a lányok. Tipikus az a pasi akit minden csaj a buliján akar tudni. Én 18 éves voltam, ő pedig 24 akkor és gondoltam semmi esélyem sincs ilyen dögös 22-23 éves lányokkal szemben.

2 éve vagyunk együtt :)

Biztos lehetsz benne, hogy ha a kisugárzásod oylan akkor észre fognak venni téged is. Nekem azóta is azt mondja a barátom hogy meglelt bennem valamit amit eddig más lányokban nem.

Bízz magadban ez nagyon fontos. Ezen a mondaton ne ugorj most át hanem tégy úgy ahogy le van írva.

Sok szerencsét!

2011. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Szió! :)

Én is pont oylan vagyok mint te! :D Arcra átlagos, kicsit duci (szerintem...na de van rajtam felesleg azt mindenki látja)! A párom (már 1,5 éve) pedig az egyik legnépszerűbb srác! :) De tényleg! Rengeteg oylan barátnője volt előttem, aki mellett 0-nak érzem magam, mégis velem van már a legtöbb ideje, és szeret, meg akarja kérni a kezem! Szóval igen, neked is lehet herceged! :)

2011. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Miért gondolod, hogy átlagos vagy? Lehet, hogy pont neki Te leszel a legjobb. Lehet, hogy ő sem átlagon felüli, csak neked az, mert beleszerettél. Lehet, hogy csak hiszed, hogy nem tud rólad.

A lényeg, hogy tisztességes légy minden körülmények között és tudd, mit akarsz. Keresd a társaságát.

2011. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Egyrészt ez a te véleményed saját magadról. Ha majd jön a te szőke herceged, akkor nem sokat fog ezeken tökölni és akkor már te sem.
2011. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Az én esetem ilyen. A párom amolyan népszerű srác volt, nem utolsó sorban nagyon jóképű. Én, meg.... hát maradjunk annyiban hogy átlagosnak érzem magam. Van pár szépséghibám, emiatt bizonytalan vagyok.

Most tapossuk a negyedik évünket, és egyik nagyon őszinte momentumban megjegyezte a párom, hogy mennyire hasonlóak vagyunk, arcba mindketten elég szépek, a testalkat viszont eléggé sovány :) Annyira jól esett ez nekem, ugyanis ezek szerint, ő szépnek lát... Holott tényleg átlagos vagyok, mert eddig nem sok fiú figyelmét keltettem fel :P

2011. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 szamóca. ***** válasza:
97%

azért óvatosan... most megint mindenki teleirkálja a kérdést, hogy nanáhogy, és nekik is sikerült, és a többi...

egy szóval nem mondom hogy nincs rá esély, de azért valljuk be: az átlag statisztika nem ezt mutatja. most nem bunkózni akarok, vagy elvenni aa kedved, csak figyelmeztetni akarlak. vigyázz, ne éld bele magad nagyon. adj bele mndent, de tartsd magad, és ne bízz benne teljesen hogy te is kivétel leszel. a kivételből mindig kevesebb van mint a szabályból.

2011. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Van olyan, hogy egy átlagos lánynak nem a "népszerűsrácok" kellenek? Szerintem ez a helyes kérés már bocs.
2011. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2011. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Azért az durva hogy sok átlagos srácnak nincs barátnője mert az átlagos lányoknak is a herceg kell.


és ez a kettősség...szomorú.

Hogy a fiúnak hercegnek, legjobban kell lennie, de a lánytól nem szabad elvárni hogy hercegnő legyen, ő lehet átlagos, neki nem kell jónak lenni, őt csak elfogadni kell.De az átlagos lánynak meg nem kell elfogadni senkit, csak a legjobbat.

Szomorú


Sokkal több boldog ember lenne ha nem lenne mindenkinek irrálisan magas elvárása.

2011. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szamóca. ***** válasza:
78%

ma 20:15 milyen igaz.

ugyanez azért a fiúkra is jellemző. itt is rengeteg olyan kérdés volt már amiben egy átlagos vagy csúnyácska fiú panaszkodik, hogy milyen bunkók a szép és csinos lányok hogy a külsőre mennek és velük nem is foglalkoznak:D

2011. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!