Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a szép, átlagos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szép, átlagos és csúnya lány?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúk véleményét várom, de a lányokét is figyelembe veszem.

Légyszíves linkeljetek be egy képet egy szép lányról, egy másikat egy átlagosról és egy harmadikat is egy csúnyáról.Lehet az híresség vagy "átlag" ember->mindegy.

Kort nem muszáj írni, de nemet léccy írjatok!


2010. jan. 29. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2010. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így hülyeség az egész, már bocs. Én pl. úgy vagyok vele, hogy nekem tetszik és kész. Ha nekem kell egy nő nem az számít hogy másnak mennyire tetszik.
2010. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Csúnya lány =):

[link]


[link]


[link]

2010. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!Ha tudni szeretnéd, lány vagyok!:D

És nem azért kérdeztem, mert férfi fejjel érdekelne h másnak milyen, hanem mert árdekelne h egy fiúnak mi tetszik és mi nem.

2010. jan. 29. 16:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ő egész szép lány lehetne, egy kis kozmetikázással, fogszabályzással, és hajnövesztéssel, jobb ruhákban :) Néha a külső alá kell nézni, és finoman tájékoztatni, hogy milyen szép lehetne, ha foglalkozna magával.
2010. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Harmadik válaszoló,aki a képeket linkelte be...Én majdnem elhánytam magam...Pfuj!
2010. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

NIncs olyan lány,aki minden fiúnak tetszik,és fiú sincs olyan,aki minden lánynak tetszik.

Ízlések és pofonok különbözők.Aki az egyinek tetszik, a másik csunyának vagy átlagosnak tartja.

A kérdésednek nem sok értelme van.

27/F

2010. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én meg éppen eszem...:S xĐ
2010. jan. 29. 17:00
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudom h a szépség szubjektív, de én arra lennék kíváncsi h pont szerinted mi a szép, és nem a harmadik szomszéd véleményére vagyok kíváncsi...
2010. jan. 29. 17:02
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Na szerintem ők szépek: [link]
2010. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!