Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ha egy lány autó szerelőnek vagy autó mechanikusnak tanul az jó vagy fura számotokra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fura de nem rossz értelemben. Mindenki azt csinálja amit szeret és az már valami ha tudja mit akar és fel is vállalja :)


16/f

2011. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Furának vagy rossznak nem mondanám, mert a fiúk(én is) szeretik a piszkos lányokat =P . 16f
2011. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fura, mért lenne az?
2011. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ritka az igaz, ezért kicsit fura is, találkoztam már hegesztő lánnyal, meséltek esztergályos lányról, és volt két lány csoporttársam gépészmérnöki szakon, de ez nem annyira kirívó.
2011. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gggTt ***** válasza:
Pont ilyen csajt keresek hisz én is ezen a pályán vagyok :D 18F
2011. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:) :) XD
2011. márc. 27. 21:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt csupán azért kérdezem mert én is ezen a szakon szeretnék tovább tanulni, és mikor megkérdezik tőlem hogy minek tanulok tovább és megmondom olyan furán néznek rám!
2011. márc. 27. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi extra szerintem, csak ugye ezeken a szakokon főleg fiúk vannak. Én is ismerek egy lányt aki autószerelőnek tanul (30 főből egyedüli lányként), egy másik lány gépészmérnöknek. És mind a 2 iszonyat jól néz ki. ;)
2011. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is autó ill.később repülőgépszerelőnek tanulok jövőre...Van néhány ilyen beteg"mint mi :)
2011. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!