Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van fiu lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van fiu lány barátság?

Figyelt kérdés
Tudom van már sok ijen kérdés de fontos lenne pls
2011. nov. 11. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van!!!!
2011. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én már nem tudom... Nekem legutóbbi 4 évig tartott, mire bevallotta, hogy szerelmes. Én meg nem voltam. Megszakadt barátság lett a vége.
2011. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
:/
2011. nov. 11. 19:12
 4/16 anonim ***** válasza:

Van! :)) Bár egyesek ezt nehezen értik meg. Ma is moziban voltam egy osztálytársammal, mindenki jujjogott, hogy ketten megyünk, biztos járunk, stb, ez elég idegesítő, másba vagyok szerelmes...

Viszont ő egyszer szerelmet vallott nekem, én azt elutasítottam, de azóta olyan bizalmas kapcsoltaban vagyunk, mint a legjobb barátnőmmel, mindent meg tudunk beszélni. Szóval szerintem létezik, de csak miután meg lett beszélve a "járunk?" téma...

2011. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen, van 7 éves barátságon alapuló fiú-lány kapcsolatom.

Aki azt mondaná, hogy az egyik félnek szar annak elárulom, hogy mindkettőnknek van párja.

2011. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2. vagyok: mi a te történeted?
2011. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Őszintén nem nagyon hiszek benne , csak kiváncsiság
2011. nov. 11. 19:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van! Nekem is vannak nagyon jó fiú barátaim, de el nem tudom képzelni, hogy akár megcsókoljam bármelyiket is. Abból, hogy "fontos lenne", arra következtetek, hogy te nem tudod eldönteni, veletek mi van. Na, erre ne tőlünk várd a választ, csak te tudod meg ítélni, hogy mi zajlik belül. Nincs séma arról, hogy van vagy nincs. Ha itt mindenki azt mondaná, hogy nincs, akkor változna bármi is? "Végső soron csak az számít, amit mi magunk gondolunk". Bocs, ha tévedtem a kérdésedet illetően.
2011. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, most olvasom, hogy már indokoltál. Bocs.
2011. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2011. nov. 11. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!