Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a munkahelyemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a munkahelyemen, és nem tudok rajta kiigazodni. Akkor most akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Naszóval. Kezdem az elején. Van egy lány a munkahelyemen, és nem tudok rajta kiigazodni. Egyszer tök jó fej, poénkodunk meg bohóckodunk, meg teljes az összhang, rengeteg a közös téma. Máskor meg szinte hozzám se szól még a tekintetemet is kerüli. És ez így megy már hetek óta... Szeretnék vele komolyabb kapcsolatot, de ezek után egyszerűen nem tudom hogy mivan. Pedig már nem lennénk teljesen kezdők. (Ő 23, én 25, és barátja sincs) Van valakinek használható ötlete?
2009. febr. 25. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van. Ha tudod, hogy nincs barátja, hívd el randizni. Nem muszáj, sőt, szerintem nem is tanácsos rögtön egy vacsorára meghívni, elég egy "Volna kedved munka után meginni velem egy kávét?". Mi a legrosszabb, ami történhet? Maximum azt mondja, hogy nem...akkor legalább tudod, hogy hányadán álltok. Azt hiába várod, hogy ő kérdezze meg tőled ugyanezt, vagy 100%-ig egyértelművé tegye, hogy igen, ő randizna veled. :) A nők már csak ilyenek... :) Nem veszíthetsz semmit, ha megkérdezed.
2009. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nah igen, erre én is gondoltam. Csak elfelejtettem írni hogy én vagyok a főnöke... Szóval elég kényes a helyzet.
2009. febr. 25. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez így már rizikósabb... Lehet, h éppen ezért nem mer lépni... De még így is elhívhatod egy italra!
2009. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Persze kényesebb a szitu, de nálunk tudod nincsenek úgy megőrülve a jogalkotók (és szerencsére a nők sem), hogy a "munkahelyi zaklatást" annyira komolyan vegyék mint pl. az USA-ban. Nincs ebben semmi különös, ha főnök és beosztott jön össze. Az én titkárnőm sajnos egy jó korosztállyal öregebb nálam. :) Ha tényleg tartasz a dologtól, beszéljetek valami témáról, amit meg lehet vitatni, lehet ez akár szakmai kérdés, és úgy tedd fel a meghívást, hogy "Erről szívesen elbeszélgetnék veled részletesebben egy kávé mellett." vagy valami ilyesmi. Szóval hajrá!
2009. febr. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!