Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak barátság ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barátság ez? A munkahelyemen van 1 lány akivel nagyon jól kijövünk. Hol én, hol ő hívja fel a másikat. Baráti viszony már kialakult, sokat ökörködünk.

Figyelt kérdés

Máskor nagyon jó őszinte beszélgetést folytatunk.

Olykor-olykor hozzám bújik , megsimizzük egymást.Állítja senki nem tetszik neki a munkahelyén de vágyik már1 srácra.

Nagyon tetszik és vonzódom hozzá.Szeretnék többet tőle.


2011. szept. 3. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ISTENEM....már rég tuti hogy ösze akar jönni veled
2011. szept. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg? Hívd el randizni! Nem értem, hol itt a gond...

De ne ilyen "álcázott módon" hanem kerek perec, hogy tudja mit akarsz. A nők szeretik a határozottságot.

20L

2011. szept. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora balf*sz vagy istenem :D
2011. szept. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

utolsó hagyjad már :D

hát figy szerintem megér annyit h megpróbáld gondold végig ,milyn sz.r lett vna ha nem próbálod meg és akor csak hülyének néz a csaj, szval inkább hívd el vhova kajolni vmi finomat vagy akárhova.

2011. szept. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meglehet , hogy lúzer vagyok csak 1-et kell tudni. A külsőm átlagos. 1 munkahelyen dolgozunk és már mondtam hogy állítja senki nem jön be neki.Van 1 közös ismerősük aki neki barátnője nekem pedig a barátom.Így 3-man 1 klikkbe tartozunk .Neki sem nyilatkozott felőlem,hogy más is lehetne . Ők pedig mindent megbeszélnek.Ezért vagyok megakadva és kérem a tanácsotokat, véleményeteket.Ne torkoljatok le, erre nincs szükségem.
2011. szept. 3. 01:02
 6/11 anonim ***** válasza:
hát igen. az elég cink lenne ha visszautasítana, dehát te is írtad h hozzád bújik ,simi-simi.én szerintem egy normális csaj ilyet nem csinálna akkor ha csak barátként szeretne tekinteni az illetőre
2011. szept. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Attól félek ha mégsem óhajt semmit akkor pedig még a barátságát is elveszíthetem.Elutasítása a későbbiekben mennyit rontana a barátságunkon.Egy igazi kis bűbáj akit csak szeretni lehet. Most belegondolva lehet ,hogy beleszerettem ,csak nyuszi vagyok?
2011. szept. 3. 01:11
 8/11 A kérdező kommentje:

Lelki felkarolóim legyetek szívesek nemet és kort írni.

KÖSZÖNTEM

2011. szept. 3. 01:13
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem ha simizik meg hozzad bujik az csak jelent valamit .az ember nem megy simulni csak ugy egy haverjahoz vagy ismerosehez csak ha van valami mogotte . ilyen helyzetbe voltam en is es kiderult hogy akart valamit a csaj tolem csak ez nem volt kolcsonos.szerintem probald meg . ha viszont tevedek akor kinos lessz egy darabig de az is el felejtodik.idovel talalnak mast amin csacsogni lehet .

Udv : tomy

21/f

2011. szept. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 menta34 ***** válasza:

Szerintem meg le ne rohand! értem ez alatt, hogy konkrétan randira hívod (ezzel a szóval). A barátságot is lehet szeretni! és ha nincs több? elrontanád egy lerohanással? szerintem ne.

Viszont azért menj is utána a dolognak, de csak fokozatosan, finoman olyan lépésekkel amit lehet érteni barátinak is. Nem tudom milyen közös munkán kívüli programjaitok szoktak lenni, próbálj meg előre lépni de csak piciket. Ha eddig pl. a max, hogy büfébe jártatok együtt, akkor ne gyertyafényes kiöltözős vacsorára hívd:) hanem pl. hazafele egy mekire/kínaira/fagyira akármi. Fokozatosan, amit ha nem akar semmit nem vesz tolakodásnak ha akarna többet akkor örülni fog neki. ÉS persze figyeld a jeleket közben, ha lép előre ő is, megint léphetsz te is, ha visszalép vagy stagnál akkor ne lép tovább, de tartsd a szintet :)

_SZERINTEM_ :)

2011. szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!