Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éjszakás volt. Mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás volt. Mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi ha kicsit hosszú lesz a történetem. Egy meglehetősen rossz kapcsolatban élek, amelyből még nem tudok szabadulni, pár hónapja megismertem egy nálam 3 évvel isősebb srácot, aki rettentő kedves és aranyos, nagyon jól esett az érdeklődése, de néhány sms és rendszeres msn- beszélgetésen kívül más nem történt egészen mostanáig, kb 60 smst váltottunk egymással tegnapelőtt, ős is tud a kapcsolatomról és mondta hogy hiu reméneyket nem akar kelteni bennem, én is mondtam neki hogy ne aggódjon enm képzelek többet a dologba mint ami, találkoztunk éjszaka, beszélgettünk, de ő úgy jött a találkára hogy beszélgetésen kívül más is lesz, de nem kezdeményezett, és én sem, így csak beszélgettünk. Aztán tegnap szintén smsben "nagy volt a szánk" megbeszéltük, hogy bátortalanok voltunk mindketten. Este találkoztunk egy elég eldugott helyen, bár konkrétan sex nem volt, csak simogattuk csókolgattuk egymást,( itt is azt várta hogy én kezdeményezzek)( furcsa de egyszer sem csókolt meg, közben puszilgatott mindenhol, az arcomon is, de szájon nem csókolt, és valljuk be én sem, (nem mertem). de vajon Ő miért nem? ) Végül ő s simizéstől " elment" beszélgettünk még és elválltunk. Azóta is írtunkpár smst de tulajdonképp ennyi a történet. Másnap elmondta hogy nagyon jól érezte magát velem.

Az igazság az hogy bár azt mondtam hogy nem képzelek többet a dologba mint ami, de én mégis csak azért mentem bele mert nagyon tetszik, és szeretném ha kialakulna több is köztünk. Az egyik kérdés főleg pasikhoz szól: El tudnátok képzelni kapcsolatot egy csajjal akivel ilyennek történnek mint velem már a második találkán?

A másik kérdés pedig az: Úgy tűnik ő nem akar többet enneél, de valyon miért nem( ez hülye kérdés ) ? 3 hónapja szakított a barátnőjével akivel 4 évig volt együtt ( ezért nem ?), vagy pedig mert nem tetszem neki?( de ha már így együtt töltöttünk egy éjszakát akkor csak tetszem. nem??? ) Kíváncsi lennék mások hogyan látják a helyzetet.


2011. márc. 28. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem, hogy miért élsz egy rossz kapcsolatban? Szakíts vagy válj el és éld az életed. Kalandozz azzal akivel akarsz vagy akár jöjj is össze vele tartósan. Egyszer élsz, kár lenne elpazarolnod olyanra, akivel nem jó élni.
2011. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Minden tisztelettel, de menj le a sarki henteshez és vegyél egy GERINCET!
2011. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a srácot én biztosan meg is csókoltalak volna, ha már idáig eljutottatok. Itt valami nem tiszta csak azt nem tudom, hogy mi. Lehet hogy nem vagy az esete csak hülyít vagy van barátnője, bár ha a többit nem zárja ez ki akkor a csókot sem kéne.

De az is lehet hogy csak simán nem mer kezdeményezni mert bátortalan, lehet hogy neked kéne. Mondjuk ha elsütöd a pisztolyát és abból sem jön rá hogy megcsókolhat akkor szintén baj van. Fura egy szitu az biztos.

2011. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lépsz ki a rossz kapcsolatodból?

Tippelni fölösleges, meg kell beszélnetek, miért mondja hogy nem szeretne tőled többet. Szerintem zavarhatja hogy most kapcsolatban vagy. Próbálj meg vele részletesen beszélni. Ha félszavakban csináljátok, abból sok félreértés és kellemetlenség lehet. 30F

2011. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!