Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már mindent elrontottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már mindent elrontottam, hogyan tovább!?

Figyelt kérdés
Vissza akartam szerezni a volt barátomat, aki szeret még,de már nem szerelmes. Elhívtam találkozni, de teljesen elérzékenyültem. Kérdezte, hogy mit szeretnék vele beszélgetni(mikor már ott voltunk :/), én nem akartam kertelni,rátértem a lényegre. Bevalltam neki az érzéseimet, el is sírtam magam, majd átölteltem. Ő már nem akar tőlem semmit, vagyis fél újrakezdeni a kapcsolatot, de azt mondta, még vágyik rám, csak magát a kapcsolatot nem akarja.. Vonzódik, szeret, de valamiért úgy érzem, elijesztettem. Elmondtam, hogy mennyire hiányzik, nélküle alig bírok élni, és szégyellem magam. Igaz, hogy legalább kiadtam magamból, de most olyan rossz, és persze még ezután is nagyon hiányzik, szinte mégjobban. Mi a fenét csináljak? Próbálom elfelejteni, de nem megy. Ha lenne egy kicsi esélyem még, annyira örülnék.. Nekem tényleg ő kell. Szeretem őt. :/
2011. aug. 25. 09:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy az idő mindent begyógyít, de ez nálam se jött be. Szerintem csak adj neki egy kis időt, hadd gondolja végig a dolgokat. Addigis légy csak a barátja. Ha látja hogy megbízhat benned és nem erőltetsz rá semmit lehet hogy meggondolja magát.
2011. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Az igazság az, hogy nagyon nyomultam rá, és ezt megbántam. Nem is az, hogy nyomultam, csak mikor előtte álltam, teljesen őszinte voltam, és az érzéseimet elmondtam, amik nagyon erősek. Szóval már tudja, hogy nélküle nem tudok élni, nem bírom stb.. És amit nem tudtam neki elmondani, azt másnap elküldtem levélben. Amit szintén bánok. Mostmár békén hagyom. Nem tudom, mit érez egy fiatal fiú, ha egy lány , akit régen nagyon szeretett, szerelmet vall neki, és a karjaiban sír.(hozzáteszem azért eléggé vonzódott hozzám, tehát gondolom nem volt rossz érzés, hogy hozzám kellett érnie, de mégis) És az a rossz, hogy ezek után sem tudok lemondani róla. Talán ha valahol összefutok vele, kérjek tőle bocsánatot?
2011. aug. 25. 09:29
 3/21 anonim ***** válasza:

Mért kérnél bocsánatot? Mert szereted? Ezt a dolgot nem kell megbocsájtani. És ha ő is viszont szeret lehet hogy csak tényleg időre van szüksége.

Bár ha többet írnál a szakítás okáról és a körülményekről, jobb tanáccsal is szolgálhatnék.

2011. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 welee ***** válasza:

ez baba nem sok ilyen csajt láttam mint te...

többnyire a csajok úgy váltogatják a pasijukat mint ha cipőjük lenne,


az idő begyógyítja,

az baj hogy sokan reménykednek abba hogy lesz még valami,

ezzel etetik magukat.

nem szabad.

én úgy szoktam elválni a kapcsolatokból hogy végleg minden szinten megszakítom a kapcsolatot.

így gyorsabban felejtek.

nem azért mert genyó vagyok,

csak így jobb mind 2 nek.

most hogy karolgatjátok egymást, meg barátok vagytok ,így csak kellemetlen szituk vannak.

szerintem kerüld a gyereket.

pihenj élvezd az egyedül létet,.

majd találsz jobb pasit.

2011. aug. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy még ugye fiatal fiú, tehát tapasztalatlan, és serdülőkorban az érzelmek könnyebben változnak.

Na de dióhéjban a szakítás okáról,és a kapcsolatról: nagyon nehéz körülmények voltak, ezt nem azért mondom, hogy legyen mire fogni.. de tényleg, keveset tudtunk találkozni, és sokszor bujkálnunk kellett(amolyan titkos kapcsolat), nagyon szerelmes volt belém, ám egyszer nagyon durván összevesztünk. Kikeltem magamból, és ordítoztam vele, de úgy, hogy magamra se ismertem. Már bennem is gyűlt a feszültség. Azt hitte, szakítok vele, és vége lesz. Sírt miattam, szenvedett stb.. Persze az egészet nem gondoltam komolyan, és másnap már bocsánatot kértem, de akkor eltört benne valami. Azt mondta, mintha már nem érezné ugyanazt. Persze nem adta fel, azt mondta, bár most nem érzi a szerelmet, mivel nagyon szeret, ezért próbálkozzunk még. Adott 1, 5 hetet (szerintem több keleltt volna), hogy újra szerelmes legyen, de akkor már valami megváltozott benne. Félt, hogy nem lesz újra szerelmes, és hiába szeretett és vonzódott, szakított. Bebeszélte magának, hogy oké, akkor én már többé nem leszek szerelmes, valami meghalt bennem, és vége. Én hibáztam sokat, tudom, és minden az én hibám volt, és próbálnám is jóvá tenni. De ő azt mondta: magához a kapcsolathoz nincs kedve újra. Fél, hogy újra ez lenne. pedig nyilván nem.. Szerintem azért szeret még, csak mindent elrontottam, de újrakezdeni nem nagyon akarta.

Én reménykedem, és küzdök érte, nem adom fel, hiszen nagyon szeretem őt. De már lehet, hogy magamat kínzom.

2011. aug. 25. 10:01
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak most nagy lelkifurdalást okoztam neki azzal, hogy a szenvedésemet látta, és beszéltem is róla. :/
2011. aug. 25. 10:03
 7/21 A kérdező kommentje:
Azóta nincs barátnője, mindenre emlékszik ugyanúgy mint én. Imádom őt, és nem tudok mit kezdeni magammal.
2011. aug. 25. 10:05
 8/21 anonim ***** válasza:

rettentő fura egy srác lehet.

ki kezdeményezte a szakítást?

hány évesek vagytok?

2011. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
igen, rettentő fura, ő szakított, és ő 16 éves, én a lány 17
2011. aug. 25. 10:32
 10/21 anonim ***** válasza:
A szerelem mély sebeket okoz de ezekbe a sebekbe még nem halt bele senki...
2011. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!