Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Most elrontotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Most elrontottam a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom és az elején még nem éreztem iránta semmit. De aztán beleszerettem. Tegnap meg is mondtam neki de ő azt mondta, hogy csak barátilag szeret. Elég rosszul érintett és most félek, hogy ezzel tönkretettem a barátságunkat. Valaki hasonló helyzetben volt már?

17/L


2011. okt. 26. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

ha azt mondta barát vagy akkor úgy is van.

a fiúk a külsőre mennek szóval ha még meg szeretnéd őt kapni, akkor kicsit tuningold fel a küldőd!

2011. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
előttem szólónak igaza van egy fiu csak akkor nem jöön össze egy lány BARÁTjával ha nem találja külsőre vonzónak. és igen innentől kb minden mas lesz. nálam is ez volt egyszer csak persze forditott esetben
2011. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!