Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a platoi szerelmem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a platoi szerelmem. Mit tanacsoltok? 13/l

Figyelt kérdés
a platoi szerelmem 14 eves....ongyilkos lett...en 13 eves lany vagyok.....lassan depresszioba esek:( mit tanacsoltok
2011. márc. 28. 15:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

Idegesítő vagy. Nehogy már egy olyanért nyavajgálj,a kit tönkreteszi a szülei és szerettei életét a saját önzésével. Nevetséges bolodn az ilyen, aki nem érdemel sajnálatot -.-

komolyabb válasz, tessék.

2011. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
nem ő az aki öngyilkos lett, szóval be lehet fejezni!
2011. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
főleg úgy ha fogalmad sincs az egészről
2011. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
mi van, kiscsibe, lemaradt a gondolat? :D
2011. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Én nem őt szidom. Aki annyira önző és életképtelen, hogy a saját problémái miatt töjnkeregye a szerettei életét, nem érdemel siratást. Én így gondolom.
2011. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
F@sza csávó vagy! ;) Látszik még az életben nem ért téged veszteség!
2011. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
öm...a "kinyír" szó olyan morbid...főleg ha egy olyan emberről beszélsz,akit állítólag szeretsz...amúgy meg én is azon a véleményen vagyok,hogy aki 14 évesen öngyilkos lesz,az meg is érdemli...
2011. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Előszö is nő vagyok, másodszor is már ért, pont azért vélekedek úgy, ahogy. Ráadásul nekem egy jóval közelebbi szerettem lett öngyilkos. NEm akarok vitázni, itt lezárhatjuk a témát.
2011. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
en sosem hittem el ha valaki azt mondta hogy egy 13-14 eves osztalaytarsam, baratno,/baratom ongyilkos lett. ez az en fejemben nem fert el.... most sem fogtam fel teljesen hogy mi tortent, valoszinuleg nem is fogom, csak idovel...ezt talan csak azok ertik akiknek lett mar ongyilkos szerettejuk
2011. márc. 28. 16:36
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy mennyi barom van egy helyen:S Egy 14 éves gyerekről van szó és így hülyéskedtek, szánalmasak vagytok. Ahelyett hogy válaszolnátok értelmesen inkább bunkó módjára írtok sok hülyeséget. Jól érzitek magatokat? Nagy parasztok vagytok azt bebizonyítottátok, mert mást nem az biztos.
2011. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!