Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány kapcsolatodból hányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kapcsolatodból hányban voltál szerelmes? Hányszor volt viszonzott szerelem? Férfi vagy nő vagy? Hány éves?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4ből 4szer voltam szerelmes. Ugyanannyira viszonzott is volt. Most is tart az utolsó. 24 F
2011. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

2ből 2szer, viszonozva, a 2. több, mint 3 éve tart. Nem is mennék bele olyan kapcsolatba, ahol nem vagyunk szerelmesek egymásba a párommal, semmi értelmét nem látom úgy járni valakivel.

20/L

2011. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

húú,ez jó kérdés.Sok kapcsolatom volt Talán igazából 2szer voltam igazán szerelmes,abból a mostani nagyon imád engem,az előzőt meg nemtudom szeretett csak gondok voltak mert nem fogadta el édesanyám!

19/L

2011. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

2 kapcsolatomba azért mentem bele, mert meg volt az a majdhogynemszerelem, csak ugye ésszel is kell gondolkodni. Szóval egyikkel előbb-utóbb kiderült tök más céljaink vannak, másikat meg lehetetlenség volt megismerni, mert kommunikációra képtelen, így aztán részemről sem indult meg a teljes odaadás.


Szerelmes igazán a meg nem valósuló kapcsolataim esetén voltam. Ilyen volt 4 db (2 inkább iskolás, és 2 felnőtt fejjel...).


Most meg várom a sült galambot, remélem belé igazán szerelmes lehetek majd.

28N

2011. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy rövid kapcsolatom volt, az első, és nem voltam belé szerelmes. Akitől az első csókomat kaptam, vele nem úgy jöttek össze a dolgok, ahogy szerettem volna, nagyon közel álltam ahhoz, hogy elborítsanak az érzések, de nem engedhettem, aztán végül túl lettem rajta. És csak egyszer volt viszonzatlan a szerelem, még az első csók és kapcsolat előtt, 3 teljes évig, azóta okos vagyok, nem szeretünk bele csak úgy emberekbe, hogy 1, nem ismerjük 2, ő nem akarja, csak magamnak okoznék fájdalmat.


19/L

2011. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez az első kapcsolatom, szerelmesek vagyunk egymásba :)


18/f

2011. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

En eddig 4szer voltam szerlmes; ebbol 1 volt viszonzott, de az se jott ossze a sraccal, mert meg eleg fiatalok voltunk. Nem igazan vagyok sikeres a fiuk teren, de remelem majd egyszer.

18/L

2011. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

4 kapcsolatom volt és mind az 4x szerelmes is voltam és mind a 4x viszonzott is volt.


Most jelenleg is kapcsolatban vagyok 6 hónapja de ez már több mint szerelem.

2011. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy annyira analitikus személyiség vagyok hogy mindig győzött a józan eszem, így a válasz soha.

34 ffi

2011. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2 szerelemből egy viszonzott, és most is tart :)

18/L

2011. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!