Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a fiúktól, de ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a fiúktól, de ennyire?

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves lány vagyok, és félek a fiúktól.

Nem volt még egy barátom se, de még csak haver sem. Kisebb koromban tök jól kijöttem a fiúkkal, de mostmár szabályosan félek tőlük. Ha egy helyes fiú aki még tetszene is, elkezd engem bámulni a buszon, rögtön elpirulok nehezen kapok levegőt remegek, úgy teszek mint aki észre se veszi. De nem csak azért mert zavarban vagyok, hanem félek. (is) Nem tudom mitől...

Vagy ha mondjuk a házunk előtt ott beszélget 5 korombeli fiú, tuti hogy megfordulok, és a hátsó ajtón megyek ki és megkerülöm a házat, mert már attól is kiver a víz és lesápadok, ha hozzámszolnak. Én ezt már betegesnek érzem. Félénk természetű vagyok, de ez csak a hozzám hasonló korú fiúkkal van így.

Normális ez?? Mit mit csináljak ezzel, így nagyon rossz.. :S


2011. márc. 28. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van vagy inkább volt, mert úgy érzem kezdem kinőni..17L
2011. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát énis voltam/vagyok igy vele, egyszerüen inkább elkerülnéd a tásaságukat és nem látnád őket. Nállam ez például a magasságom miatt van 24 éves lány létemre 185 cm.. és van aki ezért hülyén néz rám,de nem tehetek rolla,nekem például ezért van a félelmem.De csak azoknál van így akik 1-2x beszóltak.
2011. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csaj vagy, semmi baj. Még ez be is jön eggyes srácoknak. Ha sráclenél inkább gáz lenne.
2011. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiuk nagyresze epp a pirulos,aranyos lanyokat kedveli,de azert az elso fiunak akitol nem felsz,nem biztos h kivalasztott lesz.Csinald az eleted h jo legyen:)
2011. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha ilyen vagyok félek hogy tök mindeggy kinek jövök be, ha nem tud hozzám közeledni, méghozzá miattam.... :S Köszönöm a válaszokat, persze szívesen várom a továbbiakat is :)
2011. márc. 28. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Megbeszélhetnéd ezt anyukáddal, vagy el is mehetnél pszicho dokihoz. Nem, nem úgyértem, hogy hülye vagy, de látszik, hogy utálod magad ezért, és nagyon kellemetlen tud lenni. Én a tökkéletes ellentéted vagyok, én meg néha ezért parázok, hogy bunkó s*ggfejnek néznek xD De te miért félsz tőlük? Úgyanúgy emberek, néha bunkók, dehát Istnenem, pasiból vannak. Megenni nem fognak. De van egy ötletem mit csinálj! MINDEN nap ezzel kezd: a tükör elé állsz és 25-30szor elismétled, hogy nem félsz a fiúktól. Önbizalom növelés. Aztán ha kezd kicsit jobb lenni, próbálkozz a visszaköszönéssel, és így tovább...Semmi gond, ha valaki félénk, sőt, ahogy olvastam el képzeltekel és olyan cuki lehet xD Áh, kis pirulós! xD Mindegy, próbáld ki amiket mondtam, remélem jobban fogod érezni magad^^
2011. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!