Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek a fiúktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a fiúktól?

Figyelt kérdés

Ha már csak köszönni kell egy fiúnak, attól zavarba jövök, és alig bírok kimondani egy sziát. A beszélgetésbe már bele sem merek gondolni, mert tudom, hogy nem menne, ha már köszönni is alig bírok. Ha rám néz egy fiú, egyből elfordítom a fejem, mert félek, hogy azért néz, mert rondának tart vagy ilyesmi. Ha az utcán szembe jön velem, kerülöm a tekintetét.Van 1-2 netes srác "barátom", velük nagyon jól el tudok dumálgatni, de ha élőbe találkoznánk, velük is ugyanez lenne a helyzet, meg sem mernék szólalni. Ha beszélnem kell valamiből kifolyólag egy sráccal, akkor is össze-vissza hebegek-habogok, elkezdek hadarni, mint egy idióta.

Miért félek ennyire? Mit tehetnék ellene?

1*/L


2011. júl. 18. 12:44
 1/5 FAKhelper ***** válasza:
Plasztikai sebészet.
2011. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg régebben bánthattak a fiúk,és félsz velük beszélni,félsz hogy megint bántanak.Ez az én verzióm..:DAztán nem biztos hogy így van:D Valahol pedig elkell kezdeni..:)
2011. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem is hasonló volt a helyzet, még olyan 2-3 éve, amikor először nem csak csajok voltunk hanem fiukkal is bandáztunk nyáron. alig beszéltem, sőt szinte semmit. aztán most már nagyon lazán kezelem az egészet. ez csak önbizalomhiány nálad is. majd kinősz belőle. vagy hát ez attól függ, ugyanis nekem nagyon nem volt szép fogsorom, meg nem volt túl előnyös a hajam sem. aztán miután leszedték a fogszabim, meg tök jól meg lett csinálva a hajam, már tök bátran beszélgettem mindenkivel.
2011. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem bántott még egy fiú sem, nyilván okoztak már csalódást, de nem hagytak bennem olyan mély sebet, amitől ez kialakulhatott volna.

Igazából lehet, hogy tényleg az önbizalomhiány miatt van.Sokszor próbálom elhitetni saját magammal, hogy nem vagyok ronda, de csak ideig-óráig sikerül. Pedig már mondták nekem fiúk, hogy szép vagyok...

2011. júl. 18. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre jók a bulik, iszol egy kicsit (csak egy keveset hogy oldja a gátlásokat), és máris önfeledten mersz velük beszélni.Egy pár alkalom után rájössz, hogy megszűnt ez a félelem
2011. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!