Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek a fiúktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a fiúktól?

Figyelt kérdés
Akikkel csak haverkodás az még oké bár még velük is elsőre nem megy a kommunikáció de akikkel több lenne,azokkal egyszerűen nem tudok beszélgetni még csak az illető szemébe sem merek belenézni és remeg a hangom . ebből a korszakból már rég kikéne nőnöm de nem.. ha megszólítana egy srác az utcán ha esetleg tetszenék valakinek lehet inkább otthagynám csakhogy ne kelljen vele beszélni ,mert közbe meg félek. Ez ellen mit lehetne tenni?nagyon zavaró =S
2011. ápr. 13. 19:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ja és ez lefelejtődött...Kicsi koromban szinte csak fiú barátaim voltak.

Mostanában meg nem tudok velük lazán viselkedni, barátom sem volt még

2011. ápr. 13. 19:03
 2/15 anonim ***** válasza:
Pontosan mitől félsz?
2011. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon rágörcsölsz a témára!


Vedd lazában, levegő beszív majd kifúj!


Nem kell idegeskedni , nem kell arra gondolnod állandóan h vajon mit gondolnak rólad és arról hogy hogyan nézel ki, és tetszel e nekik vagy túl egyszerű vagy és nem szép!


Lazíts!

2011. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pontosan mitől félek? attól amit a 2. hsz leírt részben ez. De ha fiúval kell beszélgetnem és közeledik hozzám már akkor kiver a víz és remegni kezdek pedig akkor nem gondolok arra,hogy megfeleljek neki vagy hogy jól áll-e a hajam ilyenekre akkor nem igazán gondolok. márcsak a jelenlétüktől is feszült vagyok=S
2011. ápr. 13. 19:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez a problémám csak a lányokkal. A megoldás az, ha fiuk közé mész, nekem is úgy alakult az életem az utóbbi napokban, hogy lányok között vagyok. Csak úgy tudod leküzdeni a problémát, ha szembe nézel vele;)

20/F

2011. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Priviben, ha gondolod kifejtem az én történetemet:)

Utolsó voltam.

2011. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké leírhatod priviben akkor=)
2011. ápr. 13. 19:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én sosem nőttem ki ebből a korszakomból, még mindig ugyanez van, pedig 32 éves vagyok. remélem neked sikerül.
2011. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
=( még szerintem neked sem késő bármikor van rá lehetőség.
2011. ápr. 13. 19:19
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy milyen kicsi vagy ebben a világban, vagy hogy máshol háború dúl és az emberek megölik egymást.

Számolj el 3ig és gyerünk, továbbá gondolhatsz arra is hogy senki sem nagyon bátor, legfeljebb annak tűnik. (nyílván van 1-2 kivétel, de az ritka)

2011. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!