Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy bíroom. Ajh máár! Elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy bíroom. Ajh máár! Elegem van. Segitenétek?

Figyelt kérdés

szóval.. van egy ugymond "barátom" aki szerelmet vallott meg minden meg sokszor tök jól elvagyunk..

de ha más lányok is vannak a láthatáron (pl: skypen többen beszélünk) akkor letojja a fejem vagy mindig, vagy éppen azzal szórakozik, h engem mindig letesz-.-"

elegem van!!! most haggyam ott és kész? már csináltam akkor ott fog nyalizni, h jaaj bocsi.. meg bunkó vagyok tudom stb-.-"

szóval mit szoltok hozzá?


2011. márc. 28. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
méghogy a nők nem a bunkó férfiakat szeretik...
2011. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha te nem akarsz semmi komolyat tőle mit izélsz ha más lánnyal is beszél? ha csak barátok vagytok akkor joga van mással is beszélni. az már más téma, hogy az zavar, ha más lányokkal foglalkozik helyetted. de csodálkozol, hogy elege lett abból h kinyalja a segged, te le se szarod és akkor más lányoknál próbálkozik? döntsd már el mit akarsz, ha érzel vmit iránta akkor jöjj vele össze, de ha csak a haverod akkor nem mondhatod meg neki, kivel beszéljen és kivel nem.
2011. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!