Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez? Baratomnak valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez? Baratomnak valami fertozese van? Fiuk segitenetek?

Figyelt kérdés
Ma oralisan kielegitettem a baratomat (nem eloszor), de most a boxeren az elovaladek zold szinu volt, de gondoltam, hogy biztos semmi baj, normalis...de amikor elkezdtem akkor nem kicsit kellemetlen szagu es izu volt... Enyhen elkapott a hanyinger, de nem szoltam semmit, mert nem tudtam mit mondjak, es nem szeretnem megbantani mert nagyon szeretem, de megis nem szeretnem, ha ez igy maradna, mert mindkettonk de foleg az o erdeke, hogy ha valami fertozese van akkor kapjon ra megfelelo gyogyszert... szerintetek fertozes?
2011. ápr. 23. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
biztos hogy az
2011. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen fertőzés, nem jut eszembe a neve ne haragudj, de a zöld előváladék tipikusan a fertőzés tünete. Mielőbb látogasson el a bőrgyógyászatra. Voltatok együtt azóta óvszer nélkül? Ha igen menj te is vele, bár ha már a szádba vetted,akkor mindenképp doki neked is és a gyógyulásig ne éljetek nemi életet.

Jobbulást kívánok!

2011. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy csak nem furdik.
2011. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Furodni biztos furdik...
2011. ápr. 23. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem Gonorrhoea.

A húgycső gonococcus baktérium által okozott gyulladása, mely sárgás-zöldes húgycsőfolyással jár. A húgycső ég, a vizelés fájdalommal jár.Kezeletlen esetek húgycsőszűkülethez vezethetnek.Nemi úton terjedő betegség, ami a férfit és a nőt egyaránt megfertőzi.Gyógyszerrel kezelhető.

2011. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha csak oralisan elegitettem ki, akkor nem kaptam el igaz? Es, hogy kerdezzek ra? Tudom szanalmasan hangzik, de milyen mar az, hogy: "Szivem, nem faj amikor pisilsz, mert szerintem a tegnapi zold elovaladek szerintem valami fertozes, aminek kellemetlen az ize es az illata?" igy szerintem minden srac megsertodnek...
2011. ápr. 23. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd neki, hogy az előváladékának furcsa színe volt és aggódsz az egészségéért. Nincs ezen mit szégyellni. Menjetek el együtt orvoshoz. Nem tudom,hogy elkaptad-e, mindenesetre ne aggódj,nem HIV-ről van szó, ez egy kezelhető betegség, dokiknak rutindolog.
2011. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól félsz hogy megsértődik?

Basszus, gondolom azért észre vette magán hogy valami nem kóser, és hagyja ennek ellenére hogy leszopd?

Nem gondol arra hogy ez neked betegséget okozhat?

Meg egyébként is!

Mond meg neki hogy szépen csináljon valamit látogasson meg egy dokit, mert valami baja van, mert ez nem normális hogy zöld, elvégre nem ufó!

És ha rám hallgatsz nem éltek nemi életet, nem veszed a szádba amég meg nem gyógyúl!

28F

2011. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És ugyan hol szedhette össze...
2011. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bárhol. Egyáltalán nem biztos, hogy hűtlen volt.
2011. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!