Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom h hülye kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom h hülye kérdés, de segitenétek rajtam?

Figyelt kérdés

a barätommal pettingeltünk, és a kezemre is élvezett.utäna én hozzä értem a vaginämhoz, de nem nyultam fel.szerintetek ettöl lehetek terhes?

szerintem nem, de kiväncsi vagyok a ti véleményetekre.

17/L


kérem azokat, akik csak olyanokat irnänak, h ''hülye kérdés'', meg ''17 éves vagy de ilyet nem tudsz?'', azok kiméljenek meg abaromsäguktol.csak fölöslegesen koptatjäk a billentyüzetet.


elöre is köszönöm a rendes välaszoloknak: ))


2011. júl. 12. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
hát szerintem lehetsz ...
2011. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetsz... de egy kicsit járj már utána ezeknek a dolgoknak, hogy hogyan eshetsz teherbe vagy figyelj már oda biológia órán.... mert ez gáz, hogy 17 évesen semmit nem tudsz róla... én 16,5 évesen vesztettem el... de előtte mindennek utána néztem.... és csak utána mertem az akkori barátommal megtenni... fejetlenül nem szabad semmit sem csinálni. 19/L
2011. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz terhes, de tényleg érdemes lenne utánanézned. A spermának nagyon mélyen benned kell lennie, hogy teherbe ess, szóval ha kívül olyan vagy, nem lehet semmi bajod.


22N

2011. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Köztudott hogy a sperma bőrön át beszívódva is okozhat terhességet pláne hogy a kéz egy különösen érzékeny és egyben termékeny terület.
2011. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

higgyétek el utäna néztem: )14évesen ez volt az elsö dolgom: D.csak éppen ennek nem.és gondoltam itt gyorsan megkérdezem, mert itt hamarabb kapok välaszt rä: )

köszi a välaszokat!

2011. júl. 12. 09:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes! :)
2011. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ez tuti nem igaz: Dha lenyelem a spermät, nem leszek terhes.akkor hogy a fenébe jutna el börön keresztül?
2011. júl. 12. 09:31
 8/11 anonim ***** válasza:

nem lehetsz az ^^, sokkal összetettebb ez a dolog, ennyitől nem lehetsz terhes, sztem még attól se ha felnyúltál volna, vagy a párod keze lett volna olyan és ő ujjazott volna meg.

Erre találták ki a "szerszámot" lent, <mivel nem hiszem h. lenne 10cm-es ujja a párodnak vagy neked, szval még akkor se estél volna teherbe> erre semmi esélyed :)

2011. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
olyan megnyugtato välaszokat kapok: D
2011. júl. 12. 09:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak Te tudod,hol járt a kezed/ujjad a petting után.

Kivárod a következő menzesz idejét és kiderül...

Megnyugtatásul...a sperma nem szeret sokáig a levegőn lenni, elpusztul, szóvak nyugi, de máskor ne NYÚLKÁLJ oda ahova nem kellene...

2011. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!