Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a pokol van már itt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a pokol van már itt?

Figyelt kérdés

Pár hónap, és 17 leszek... Idáig egy barátnőm volt, tavaly ősszel lett vége, előtte 1 évig szerelmes voltam belé, a kapcsolat másfél éves volt. Szóval lehet rám mondani, hogy ragaszkodó típus vagyok, megbecsülöm az igazi nőket... De miért nem találni nőt?


Akármerre nézek, csak átlagos kis cicamicákat látok, akik azt képzelik magukról, mekkora egyéniségek, mert a latexnaci alá nem vesz fel bugyit, vagy épp hupilila konverzcipőjük van, esetleg lila fejük. Hétvégéken mindig részegen, beszívva rángatóznak a "zenére", mert hát ugye "fiatalok, és nem akarnak semmiről lemaradni", a cigányokat ölelgetik, na meg persze a piercing se hiányzik róluk...

Aztán ugye közösségi életet is facebook-on élnek, fényképezik magukat a tükörben, mintha nem lenne önkioldó.


Ha a "saját fajtámból"(mert a helyiek közé nem a legszívesebben sorolom magam) keresek, ugyan az a szitu, csak ott épp Bring me the Horizont, vagy épp My dark room féle hárdkórt(ami emós állatok malachangon történő üvöltözése) nyomnak...


Én meg a hallgatom a Replikát, BFMV-t, Hungaricát, nem fetrengek részegen, beérem a 150Ft-s színezett vízzel, elvégre nem azért találkozok a haverokkal hétvégén, hogy együtt hányjunk, utálom a cigit, hagyományőrzés céljából hosszú hajam van. Gyűlölöm a divatot, szánom, aki követi... Csak azt látják, amit eléjük raknak, és azt hiszik, hogy az feltétlenül jó. Szóval undorodom a mai fiatalság nagyobb részétől.


Van-e még hozzám hasonló nőnemű teremtmény? Mert ha igen, akkor írhatna...


2011. márc. 28. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Még egy zenekarról se hallottam a felsoroltak közül, de talán jobb is:D
2011. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Talán egy kicsit túl szélsőséges vagy. Csak egy kicsit :) Alapjában véve viszont egyetértek az elveiddel, és a stílusod is tetszik. Nem mondom, hogy könnyű dolgod van, hogy magadhoz hasonló lányt keresel, de nem lehetetlen, nagyon nem :)
2011. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem mindig azt mondták, hogy ha van egy álláspontod, képviseld azt, és csak akkor hátrálj el tőle, ha valaki több negatív érvet tud felhozni és alátámasztani ellene, mint amennyi pozitívat te magad... Én ezt meg is tartottam. Inkább egyedül, mint rossz társaságban. De azért keresni még szabad...
2011. márc. 28. 21:09
 4/18 anonim ***** válasza:
Én habár fiu vagyok, de jól teszed hogy ilyeneket hallgatsz ( mert énis szeretem ezeket) mert ezeknek legalább van mondanivalójuk. A mai amcsi zene csak agybutító, hülyítő. Én beérem 90 ft-os spar budget cola-val :) Biztos találsz magadnak valakit, aki úgy szeret ahogy vagy. Hagyomány örzés céljábol nekem van pl: tarsoly-om szobám falán angyalos címer stb. Énis találtam magamnak barátnőt, és régóta egész jól elvagyunk. Kitartás sok sikert! 16/f
2011. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nektek meg sok boldogságot. :D
2011. márc. 28. 21:12
 6/18 anonim ***** válasza:
Természetesen nem mondtam, hogy változtasd meg az álláspontodat, csak azzal kapcsolatban írtam, hogy talán emiatt nehezebb kapcsolatot alakítanod az emberekkel. Ha neked így jó akkor nincs probléma, de azért tetted fel a kérdést, mert probléma. Ez csak egy vélemény volt :) Lehet, hogy valaki éppen ilyennek fog szeretni amilyen vagy.
2011. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm a divatot, szánom, aki követi...

Szerintem ezzel a mondattal elmagyaráztad. Hogy nézhetsz ki akkor, milyen ruhákban jársz? Ha te szánod azt a csajt, aki szeret csinosan felöltözni, akkor hogy akarsz vele járni?

2011. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyébként ha gondolod, én szívesen beszélgetnék veled privátban is.

21:05 és 21:13 vagyok, 16/L

2011. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Írtam neked, legalább is remélem, hogy neked.


21:14- Hát ha szerinted a csinosság attól függ, hogy éppen mi divatos, akkor igazán felszínes vagy.

2011. márc. 28. 21:38
 10/18 A kérdező kommentje:
És ha a fentiekből nem esett le, hogy én nem tartok igény ilyen "csinosan felöltözött" lányokra, az dettó a te bajod... Az olvasás mellett alkalmazd a továbbolvasást is, mert akkor láthattad volna az "Inkább egyedül, mint rossz társaságban" kijelentésemet. Aztán, ha egyszer sikerül megtalálnom a tökéletes csajt, annak megpróbálok megadni mindent, a többi pedig ilyen téren nem érdekel, lehet akármilyen jó segge... :)
2011. márc. 28. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!