Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a pokol van már itt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a pokol van már itt?

Figyelt kérdés

Pár hónap, és 17 leszek... Idáig egy barátnőm volt, tavaly ősszel lett vége, előtte 1 évig szerelmes voltam belé, a kapcsolat másfél éves volt. Szóval lehet rám mondani, hogy ragaszkodó típus vagyok, megbecsülöm az igazi nőket... De miért nem találni nőt?


Akármerre nézek, csak átlagos kis cicamicákat látok, akik azt képzelik magukról, mekkora egyéniségek, mert a latexnaci alá nem vesz fel bugyit, vagy épp hupilila konverzcipőjük van, esetleg lila fejük. Hétvégéken mindig részegen, beszívva rángatóznak a "zenére", mert hát ugye "fiatalok, és nem akarnak semmiről lemaradni", a cigányokat ölelgetik, na meg persze a piercing se hiányzik róluk...

Aztán ugye közösségi életet is facebook-on élnek, fényképezik magukat a tükörben, mintha nem lenne önkioldó.


Ha a "saját fajtámból"(mert a helyiek közé nem a legszívesebben sorolom magam) keresek, ugyan az a szitu, csak ott épp Bring me the Horizont, vagy épp My dark room féle hárdkórt(ami emós állatok malachangon történő üvöltözése) nyomnak...


Én meg a hallgatom a Replikát, BFMV-t, Hungaricát, nem fetrengek részegen, beérem a 150Ft-s színezett vízzel, elvégre nem azért találkozok a haverokkal hétvégén, hogy együtt hányjunk, utálom a cigit, hagyományőrzés céljából hosszú hajam van. Gyűlölöm a divatot, szánom, aki követi... Csak azt látják, amit eléjük raknak, és azt hiszik, hogy az feltétlenül jó. Szóval undorodom a mai fiatalság nagyobb részétől.


Van-e még hozzám hasonló nőnemű teremtmény? Mert ha igen, akkor írhatna...


2011. márc. 28. 20:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
teljesen megértem amit mondassz!engem is idegesít az, hogy milyenek a mai "fiatalok", mert annyira gáz minden amiről ők azt hiszik, hogy menő. sajnos az én osztályomban a legtöbb lány ilyen és hallom, hogy fikázzák az olyan embereket, mint pl te, és egyáltalán nem értek velük egyet. szerintem benned, meg a hozzád hasonlókban sokkal több van, mint a többi felszínes gyökérben. csak az az érdekes, hogy akik fiatalkorban menők, mert piálnak később árokban fetrengő lúzerekké válnak...18/L
2011. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát nagyon remélem hogy nincs sok hozzád hasonló...

Mielött félreértenél, amit leírtál, azt én is utálom, de nem értem, miért írjátok ezt, hogy minden fiatal ilyen. Szerintem nem csak "hozzád hasonló" meg ilyen fajta van amit leírtál, mert én (hála a jó égnek) senkit nem ismerek, aki ebbe a csoportba tartozik. Nem tudom, te hol élsz, úgy látszik nekem szerencsém van, mert sem a giminkben, sem a barátaim között, se az ő barátaik között, de még az általános iskolai sulitársaim között sincsenek ilyenek.

Nem hinném, hogy jó felfogás az, amit képviselsz, mert sokaknak pedig a te életmódod elítélendő (pl mi az a színezett víz?).

Egyébként biztos van ilyen lányban is mint te, de mivel elég szélsőségesek a nézeteid, nehezen lehet találni.

2011. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azért írjuk ezt, mert kb. a 90%-a ilyen...
2011. ápr. 5. 20:03
 14/18 anonim ***** válasza:
Totál igazad van! Én 17 éves lány vágyok és engem is nagyon zavar a sok ilyen agyilag korlátolt:\ Az a baj hogy a fiúk között is rengeteg az ilyen! Meglátnak egy csajt vagy egy pasit az utcán és "húúú de jól néz ki" alapon összejönnek vele...az a menő ha minnél jobban tönkreteszed a szervezeted, fű, pia, cigi, bár én is dohányzom :\ Nagyon felelőtlenek és buták! Szerintem keress egy igazi, felelős, szerető lányt, aki miatt nem kell aggódnod hogy abban a pár órában amikor nem beszéltek vagy nem vagytok együtt kivel kefél a hátad mögött! Ezenkívül mindkét fél dolga hogy támogassa a párját! Nekem most van egy fiatalnak mondható, egy éves kapcsolatom, nagyon jól megértjük, támogatjuk és segítjük egymást :) Érdemes várni az ilyen emberekre, akik tényleg szeretnek :) Ne add fel! Vannak még normális lányok, maximum nem veszed észre őket első ránézésre :) Ők is keresik az "igazit"...
2011. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19:45ös vagyok. Biztos, hogy nem ilyen a 90%a, maximum te ismersz ilyeneket. Hol laksz?Mert az tény, hogy ez lakóhelytől is függ.
2011. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jajj, azt kihagytam én én meglehetősen piercing b*zi vagyok, de az a helyzet hogy én már készíteni is tudom őket(profi szinten), nem csak menőzni vele :) Szenvedélyből hordom és csinálom, nem divatból. A leírtak alapján eléggé külömbözünk kölsöleg, de legalább egyet értünk! Züllöttek az emberek, remélem ez hamarosan megváltozik :)
2011. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Szekszárd, de Pesten vagyok koleszos...
2011. ápr. 5. 20:54
 18/18 anonim ***** válasza:

Kerület?Nem mindegy, hogy 3. kerület vagy 8.

Az sem mindegy milyen suliba jársz.

Egyébként én is pesti vagyok, de tényleg nincsenek ilyen ismerőseim...

2011. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!