Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy is van? A katolikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy is van? A katolikus vallásban, hogy állnak az emberek a szexualitáshoz? Tehát tényleg az van, hogy házasságig nem nagyon kéne egymáséinak lenni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 21:14
 1/5 Kingaa1 ***** válasza:
igytartják, de sztem ugyse birja... sztem 1000közül 1 pár birja addig:)
2011. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elvileg házasságig no szex :D hát hajrá az ilyeneknek :D
2011. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vallásosságtól független, hogy akik nagyon korán és nagyon gyakran élnek nemi életet, ott nagy a veszélye, hogy mire összeházasodnak (ha összeházasodnak), kiégnek, megszokottá válik minden.

Persze ez nem mindenkire igaz, van ellenpélda is, tehát nem szabad általánosítani.

Elgondolkodom rajta, hogy mára a házasságkötések időpontja kitolódott, tehát, egy mai fiatal, ha meg akarja tartóztatni magát, az sokkal több erőfeszítésbe kerül, többet kell várni, no és a médiahatás is ott van. Ami régebben tabu volt, ma már nem.

Én gyakorló katolikus vagyok, viszont én ezt azért tudtam eddig könnyen betartani, mert egész egyszerűen nem volt még barátnőm, prostihoz meg nem megyek el.

Bevallom, gyakran megfordul a fejemben, ha olyan lánnyal találkoznék, aki más nézeteket vall, nem tudom még, hogy mit fogok mondani. Hogy ilyen miatt legyen vége egy kapcsolatnak, azt nem szeretném.

Úgy érzem, egy vallásos ember ma nehezebben tud kapcsolatot kialakítani.

Ha valaki arra kíváncsi egyébként, hogy katolikus ember hogyan nyomja el a nemi ösztöneit, az én válaszom az, álszentség lenne azt mondanom, hogy el lehet elnyomni végleg, legalább is nekem nem megy. Max. kontrollálni lehet.

2011. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez hogy is van?Szerinted ez rajtad kívül kit érdekel?
2011. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!