Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Római katolikus pappal egymásb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Római katolikus pappal egymásba szeretni? (Dúrva eset)

Figyelt kérdés

Mit tenétek a helyünkben?


PÁr hónapja költöztem haza anyukámhoz. Mivel rendszeresen járok templomba, itt is elmentem. Személyesen volt szerencsém beszélni , megismerkedni a pappal, majd ahogy telt az idő, azt kezdtem el érezni, hogy szeretem őt tiszta szívemből. És az a kínzás az egészben, hogy szerintem kölcsönös a dolog. Látom, ahogy rámnéz. Mise közben is keresi a tekintetem és mosolyog rám. Amikor megérkezik, ha meglátja az autómat elmosolyodik, látom, hogy örül.


Soha nem csábítanám el, mert Istennek tett esküt, de mit tegyek? Tudom, hogy ő is azt érzi, amit én, a beszélgetéseinkkor értem a célzásait.


Én 23 éves nő vagyok, ő 28 éves.


2011. jún. 8. 07:17
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Egyszer kettesben voltunk a parókián, mert segítettem neki valamiben.


Nem tudom miért tette, de teljesen zavarba hozott, amikor megfogta a kezemet és mélyen nézett a szemembe, én zavarba jöttem és odébb léptem. Nagyon azt éreztem, szívem szerint megcsókolna és sajnos kölcsönös volt az érzés.

2011. jún. 8. 07:23
 2/36 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem javíts a helyesírásodon és utána kamuzz, hogy 23 éves vallásos lány vagy akibe pap beleszeretett és te is belé. Mondjuk adok lehetőséget, hogy ez igaz, ha nagyon falusi lány vagy, de ebben az esetben is a helyesírásra összpontosítanék első lépésben a helyedben. Hátha az eltereli a figyelmed a szerencsétlen papról is, akivel úgyis ha bármit kavarsz boldogtalanság lesz a vége valaki vagy többek részéről.
2011. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Te milyen helyesírásról beszélsz? Mi a problémád az írásommal?


Arról nem is beszélve, hogy úgy beszélsz a papokról, mintha nem is emberek lennének. Nehéz elképzelni, hogy vannak érzéseik. Jesszus, komolyan nevetséges.


Nem vagyok egy szent fazék azért, mert eljárok templomba és segítek az egyháznak, világos? Arról nem tehetek, hogy megszerettem egy embert. Mint írtam soha nem csábítanám el, nem engedné a lelkiismeretem. Csupán arról van szó, hogy a véleményeteket kérdeztem, hogy mit tennétek a helyemben?


Ne menjek többé a közelébe?


Örülök egyébként, hogy neked ez kamu téma, de nekem nem az, szeretném ha mások megírnák a véleményüket.

2011. jún. 8. 07:36
 4/36 anonim ***** válasza:
56%

Most akkor legyen az a véleményem, hogy hűű ez "dúrva", mert ez aztán tényleg durva. Amúgy megírtam a véleményem is, inkább fogadd el, mint felhbáorodsz: semmi jó nem sül ki ha kavarsz vele, tartsd tőle távol magad, idővel majd elfelejted. Amúgy csak szenvedni fogsz te is meg ő is, minél többet látod. Miért olyan nehéz megérteni, hogy te jó ég, lehet, hogyha távol tartom tőle magam, akkor könnyebb elfelejteni és túltenni magam rajta? De persze hogy te nem ezt akarod, az könnyű lenne, hát szenvedj, és szenvedtesd a szerencsétlen papot is, hogy ott vagy mindig az orra előtt. Biztos nagyon jól fog elsülni, ha valamelyikőtök nem bírja már tovább... Mert ugye a pap is ember, meg te is.

Jah a "dúrva" mellett még ott volt a tenétek. Ennyi az első két mondatban elég volt, hogy meglegyen a véleményem.

2011. jún. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
20%

nyugi, a papok is szoktak szeretőt tartani.


a felesége viszont nem leszel, valószínüleg, maximum a "bejárónője"... :-)

2011. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
75%
2011. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Elismerem, a durvát valóban helytelenül írtam, de a másiknál csak kimaradt egy betű. Nagy vétek. :)



Nem szándékosan csinálom, magad is gondolhatod. Azt hiszed, nem szenvedés, hogy tudom SOHA nem lehet az enyém. De nincs erőm nem menni, mert nem bírom, hogy ne lássam.


Gondoltam rá egyébként, hogy egyszer megkérem üljön le vele beszélgetni, mintha gyóntatna. Elmondom neki, hogy olyan embert szeretek, akit soha ne lenne szabad. Majd nem megyek többet felé. De így legalább megértené. Ha csak elmennék, mit gondolna?


Azt mondd már el nekem, hogy miért kell ahhoz falusi lánynak lenni, hogy egy papba szeress bele?

A városi embereknek nincsenek érzéseik? :) :)

2011. jún. 8. 08:06
 8/36 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk is mindenki tudja a faluban, hogy ki az, akinek a pap az apukája. Kicsit ciki, de ha nektek megéri... Aztán ugye ott van még az is, hogy mennyire vallásos egy olyan pap, aki ebbe belemegy. Az is lehet, hogy szakít emiatt az egyházzal, persze csak ha tud mit dolgozni utána. Ez annyira egyénfüggő. De persze ha kilép, utána utálni fogja az egyház. Már amennyire nem vallásosként én ehhez értek.
2011. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 :) :) :) ***** válasza:
100%

megnéztem az utolsó linket és nem igazán értem,hogy a linken mit látsz te hibának..mert én csak a dúrva-t,tenétek-t és a rámnéz-t,na meg a PÁr-t...de te talán nem szoktál hibázni?azt nem hiszem.Most miért kell letámadni a kérdezőt??


Amugy ez a sztori tiszta Jóban Rosszban xD

2011. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Jah, meg van egy jó könyv, a címe Regina nővér. Hasonló szituációt dolgoz fel, csak nem pap, hanem apáca esetében :)

Az írót azt hiszem így hívják: Lavyrle Spencer.

2011. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!