Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Katolikus papba szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katolikus papba szerettem bele, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem múló fellángolásról van szó, már egy ideje így érzek. Az ő érzéseit nem ismerem, viszont én egyre csak jobban szeretem. Nagyon helytelen a dolog? 25 vagyok ő pedig 30. Mit tegyek?
2011. jún. 2. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
imádkozz :D és menj el gyónni. a katolikusnál lehet
2011. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Öltözz be 10 éves kisfiúnak.
2011. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

katolikus pappal nem sokra mész. ha elhivatott, akkor nincs mit tenni. ha nem,és a szerelem erősebb,az meg kiderül. de mint írod, nme is tudod ő mit érez,vagyis nem kölcsönös az érdeklődés.


sztem hagyd őt,ne kezd csábítgatni,hitében megingatni,tartsd tiszteletben a hivatását,hitvallását

2011. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"mi a teendő ilyenkor?"


Ki kell töltened a BC-6721-F2-es nyomtatványt. (Ez ugye az, hogy együtt akarsz vele lenni) Ezt a helyi plébánián kérheted ki. Továbbiakban a papok ősi rendje fog foglalkozni az ügyeddel akik 8-10 napon belül elbírálják a kérvényed.

Tudod ez a bürokrácia.

2011. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz hozzá, akkor plátói szerelmed lesz. Az sem rossz, de nem az igazi.
2011. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Vedd rá, hogy református legyen.

Bocsánat, ha rosszat mondtam, de az egyik verzió szerint lehet nősülni.

2011. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem találkozol vele egyáltalán, akkor pár hónap, vagy talán egy év alatt ki tudsz belőle szeretni. Ha szerencséd van akkor megismersz valaki mást akire koncentrálhatod az érzéseidet, és aki talán viszonozza s majd ;)

Sok sikert.

2011. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mivel hitoktató vagyok, nehéz elkerülnöm vele a találkozást!

Mindenesetre köszönöm a tanácsokat!

2011. jún. 2. 16:56
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

"Mivel hitoktató vagyok, nehéz elkerülnöm vele a találkozást! "


Akkor pedig neked kéne tudni a legjobban, hogy ebből nem lesz semmi. Ha igazi elhivatott katolikus papa (nem az a pedofil állat), akkor meg sem fordul a fejében, hogy nőként tekintsen rád, mivel elvileg a hivatása kitölti az életét.

2011. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Perszehogy tudom, hogy nem lehet belőle semmi. Én viszont nem tudok rá másként nézni, csak férfiként. Szóval ezért vagyok elkeseredve!
2011. jún. 2. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!