Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne ezen szenvedjek? Mindig eszembe jut és elmegy a kedvem mindentől. Anyagi dolgok. Nincs pénzem miatta.

Figyelt kérdés

Nyert egy halom pénzt, majdnem 1 milliót. Adott belőle keveset és azt el is költöttem hasznos dolgokra. Éppen nem volt nála pénz, kért ötezret, mondta, visszaadja. Amikor említettem neki, akkor én voltam a bunkó és irigy, mert sz@ros ötezret visszakérek. Nem adta vissza. Néha elhívott valahova (ő kedvéért mentem) szórakozni, ő fizetett és az is a baja, hogy én soha nem fizetek.Hiába mondom, nincs miből, albérletben minimálbérből nem tudok szórakozni menni. Ő könnyen van, otthon lakik, fizetéséből 40-50ezret csak úgy el szokott szórni a semmibe, még egy ruhát se vesz magának vagy valami tartós dolgot.

Most meg nincs pénzem, fizetésig nem tudom, hogy bírom ki kajaügyileg, mert max ötezer ft-om van addig, hűtő meg üres, semmi nincs itthon.

Nem is találkoztunk már 1 hete, mert neki dolga volt és hétvégén inkább ment szórakozni, mint találkozzunk. Ha eszébe jut, hogy jönni akar hozzám, mondom majd neki, hogy menjen szórakozni, mert nálam semmi nincs, se pénz, se kaja.

Idegesít a gondolat, hogy olyan, mint ha lenézne engem, mert nincs pénzem. Szerintem azt hiszi, hogy van, csak titkolom. Szívesen megmutatom neki a pénztárcámat meg a bankkártyámat is...

idegesít, hogy más miatt kell spórolnom most (de ennél jobban?). Holnaptól nem eszek és be lesz osztva a pénzem...


2011. márc. 29. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

nehéz lenne leírni hogy kiről van szó?

komolyan mondom...

2011. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Barátomról...
2011. márc. 29. 11:34
 3/4 anonim válasza:
Hát én a helyedbe elzavarnám a p..csába ha keresne.egyértelmű hogy semmibe nem néz inkább keress egy jószívü,megértő férfit és hagyd azt a kis hülyét hagy élje világát
2011. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te ne haragudj, elmegy szórakozni inkább minthogy veled legyen? Ezt nevezem...szép kis barátod van.Szerintem csak sexre kellesz neki ne haragudj , gondolkozz el a kapcsolatotokról mert ez nem normális.
2014. dec. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!