Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a "kövér" pasik tetszenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a "kövér" pasik tetszenek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az olyan pasik akiken van egy olyan +5-10(15)kiló. Persze nem nagyon kövérek, de azért van rajtuk felesleg. Sokkal jobban tetszenek mint a vékonyak és nem tudom miért.
2011. márc. 29. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én személyszerint örülök, mert van egy kis hasam, de van karom, hátam a konditól.. a pocak meg kell:D
2011. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért, de szívesen megismerkednék veled!
2011. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem az bejön, ha egy kicsit izmos de van egy kis hasa.

Szerintem szexi :d

2011. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
winni dö púh vagyok , amúgy a kérdésedre a válasz az az , hogy azért mert olyan vagy és kész . amúgy meg ha valakin +5 kiló van akkor az nem kövér attól ,pl van egy srác aki 75 kilónak kéne lennie és 80 akkor azon kb nem is látszik nagyon ugyanúgy ahogy sztem a lányokon sem jelent semmit sem az a +5 kg.
2011. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát egy férfi ne legyen gebe.
2011. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én is a nagydarab pasiktól indulok be, utálom ha egy férfi olyan kis "nyomi".


Mondjuk az nem tetszik ha kövér, inkább legyen nagydarab izmos v. kicsit mackós de még nem zsírdisznó.


18/L

2011. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
zsírdisznóóóóóóóóóóóó :D wini döh púh voltam ismét .
2011. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább ilyen pasik tetszenek. Inkább legyen pocakos, azt is imádom :) Egyszerűen nem szeretek hozzábújni egy csontkollekcióhoz, akinél érezni a csontjait meg olyan mint a deszka :S és mintha nagyobb biztonságérzetem is lenne. Szeretem ha jóval magasabb és szélesebb is a férfi nálam :)

21/L

2011. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom mint Liliom 18 :)
2011. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A férfi 100 kiló alatt csak karácsonyfadísz, ahogy a mondás tartja.

Na jó, legyen csak 70 kg

2011. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!