Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiaknak tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tetszenek a kövér nők? Lesz nekem valaha olyan pasim, akibe én is szerelmes vagyok és nem csak járok valakivel, mert már olyan ciki egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Mert én 24 évesen, 145 kg-osan, nem kellek senkinek sem. :(
2009. febr. 28. 11:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Elég sok olyan férfi van aki a molett/kövér nőket szereti.

Szerintem a legfontosabb, hogy te jól érezd magad a bőrödben, mert akkor a saját egyéniségedet tudod adni. Meglátod utánna lesznek jelentkezők is. :)

2009. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sok olyan férfi van akinek a ducibb nők tetszenek. Lehet hogy te azért nem találtál még senkit, mert nem olyan emberek között járkálsz. Utazgass sokat, ismerkedj légy életvidám. Nincs rosszabb egy olyan nőnél aki duci és ráadásul magába is van fordulva és csak otthon ül. Az ilyen nők szoktak az életvidámak lenni főleg a te korodban. Légy boldog, élvezd az életet, ha vki megsért a testalkatod miatt üsd el egy poénnal még akkor is rosszul esik, legyen nagyobb szád picit, légy magabiztos. :)
2009. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Ha van elég kitartásod, akkor tuti hogy lesz.

Egyébként meg érdemes körbe nézni a kultúrákat, mert van ahol a nagy az a jó a nagyobb az a mégjobb. A vékony meg nincs is, mert "kihaltak".

2009. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenkinek a csontkollekciók tetszenek!!!Én sem vagyok vékony, 175 cm magas és 110 kg vagyok, de elég arányosan oszlanak el rajtam a kilók! Mégis van egy csodálatos párom, akivel már 5 éve együtt vagyunk és több, mint fél éve együtt is lakunk! Egy ismerősöm kb. olyan adottságokkal rendelkezik, mint te és neki is van párja és olyan boldogok együtt, hogy jó rájuk nézni!!! Szóval csak fel a fejjel és hidd el, neked is lesz előbb vagy utóbb párod! Különben meg használd ki az adottságaidat, amit kell takard el, de ami van bőven (cicid), azt meg dobd ki!! Persze nem kurv*san! Nekünk nagyon jól állnak a mell alatt szabott, lefelé bővülő ruhák! Meglásd, meg lesz az eedménye, ha nem takarod el magad bő, lezser cuccokba! Kitartás!!!
2009. febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
szia én 100 kilo vagyok, és imád a párom, persze engem zavar...a 145 már elég sok ezzel magadat veszéléyezteted, sztem próbálj meg kicsit fogyozni, mert én tudom hogy hiába mondják nem könnyű jól érezned magad a bőrödben, és sztem ennyi kilo már nehezití az életet, nekem a már a 100 kilommal iy néha za jár afejemben hogy jaj milyen zsiros lehet a szívemxD:D na szóval sztem mindenképp próbálj kicsit fogyni, mert ez a te érdeked...
2009. febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Különben meg az első osztály mindig párnás! ;)
2009. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, aranyosak vagytok!

Amúgy már december óta fogyózom, és ez a súly már -13 kg, úgyhogy voltam én több is ennél...:)

2009. febr. 28. 12:58
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát lehet hogy most lepontoznak, de csak válaszolok a kérdésedre:

Én nem szeretem a ducibb lányokat, inkább azokat az áltagos, picit kisseb tőlem, de nem muszály hogy top modell legyen :) ahogy a szerelem hozza....

Amugy meg az a fő hogy te érezd jól magad, de ahogy látom a te mostani bőrödbe nem érzed jól magad ugyhogy fogyizz :) :D

2009. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
az en baratommal egyutt 200 kilot nyomunk. A baratom 60 kilo s a tobbi en. Az tetszett neki h kover vagyok. Kicsit feltem h majd jon egy sovany csaj es elhagy de ezt mar tobbszor bizonyitotta h nem fog elhagyni senkiert. Nagyon szeressuk egymast
2009. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát őszinte leszek, a lepontozást félretéve, én nem szeretem a molett lányokat...Persze rengeteg férfi szereti őket, de sztem, bár most mondhatnám, hogy benyaljam magam, hogy az a legfontosabb, hogy Te jól érezd magad,etc...De nem teszem...Igaz, én a barátnőmmel együtt nyomok 126 kg-ot, abból én vagyok 73:) Fogyózz, sportolj, ha már leadtál 13 kg-ot, le tudsz többet is kellő kitartással...Sok sikert kívánok, és hogy legyen egy férfi, akit szeretsz is:) f/22
2009. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!