Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a figyelemfelkeltés miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a figyelemfelkeltés miatt csinálják a lányok?

Figyelt kérdés
Sokszor nézek egy szép lányt aki pl. kapucniban van, és Ő is néz engem, és elmegy mellettem, és leveszi a kapucniját, és közbe a szemembe néz. Először azt hittem, Ááá, ez csak véletlen, de nem úgy néz ki. Direkt csinálják ezt?
2011. márc. 29. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Dugni akar mind.
2011. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak a klipekből veszik. :D Ott most ez a menő mozdulat!
2011. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hehe! :D
2011. márc. 29. 18:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, azért vette le, hogy megcsodálhasd a gyönyörű arcát :D
2011. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 vikotrot ***** válasza:
100%

pont annál a mozdulatnál, amikor megy el melletted, és hajtja hátra a kapucniját, kapd el a derekát, kicsit döntsd meg, és csókold meg.Így nem tud tiltakozni, mert reflexszerűen a biztonságérzet dolgozik-> elkapja a nyakadat.

Két dolog lehet ezután.

1.:Kéz a kézben sétáltok vissza

2.: Lekever egy pofont, és kéz a kézben mentek vissza

3.:ellök magától, és többet nem kapunci.. Izé! Szóval kapucnizik veled... (tudom, ez már a 3ik volt...)

2011. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak befülledt a feje.
2011. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb ilyen történik menj oda és a pólóját gyorsan húzd a fejére és rúgd pin@n.
2011. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hali :)

03-29 22:08 Ez nagyon nagy válasz volt skacok xd

Kedves Kérdező

ha szemeztek az roszat nem jelent.Ha legközelebb így csinál szólísd le , ved fel vele a kapcsolatot abból sok baj nem származhat.

aztán sok szerencsét :)

Peace

2011. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Titkos ügynök bazeg leszòlitod dugtok majd megöl kiveszi a vesèd ès a kapucniàba tekeri majd haza viszi ès megsüti és megeszi
2011. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:D Ez hatalmas!

Nem birok leállni a nevetéssel!!! xD

2011. ápr. 7. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!