Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elűzzem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elűzzem ezt az irigységet?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és a haverommal eddig mindig csak csajoztunk meg ilyenek, de még nem volt barátnőnk. Most a haveromnak lett egy barátnője és őszintén megvallva irigykedem. Persze örülök, hogy összejött neki meg minden, de én is szeretném ha lenne nekem is... Hiába járok társaságba, sosem jön össze egy hosszabb kapcsolat. A haverom meg még a kisujját sem kellett mozdítania.
2011. márc. 29. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

üdv,

szüz vagy még?

2011. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah, és nem is szégyellem...de ez hogy jön most ide?
2011. márc. 29. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

majd megtalál téged is a szerelem.

gondolj csak bele, hogy te mi mindenben vagy szerencsésebb, mint ő. Speciel ebbe most pont ő. Az élet egyébként sem igazságos

2011. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem de ha eltaposol mindenkit akkor igazságosabbá teszed magadnak!
2011. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi utolsó, de nem értem mit akartál írni...
2011. ápr. 1. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!