Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ez még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez még nem szerelem, ugye? SEGÍTSÉG! Nem akarok így érezni :S

Figyelt kérdés

van egy fiú, aki nálam 5-6 évvel idősebb (19) és én 14 vagyok (szeptemberbe lszek 15). Interneten ismerkedtünk meg, de nem chatelős oldalon, hanem egy rádiós oldalon, ahol a zene a lényeg és mellé van egy kis chat ablak is. Nagyon szimpi srác, de sopronban él, én meg BP-i vagyok... szerintem nem jövök be neki, és nem akarok így érezni iránta. A chaten meg mindenkivel jobba van, mint velem, szerintem be is jön pár csajnak. (eyébként csúnya vagyok) Csak rá tudok gondolni, egész nap fennt vagyok az oldalon és hallgatom a fos zenéket, csak hogy halljam a hangját. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből :((

tudom, hogy sose lesz belőle semmi, de...

mit tegyek?

ez szerelem?

14/l


2011. márc. 29. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnálom, de nem sok esélyt látok arra, hogy ő érdeklődik irántad és/vagy valaha lesz köztetek valami, inkább felejtsd el, és keress közelebb (helyileg) egy pasit, bár szerintem 14 évesen még bőven ráérsz a pasizással...
2011. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, lehet kezdesz belezúgni....ha mindenképp elakarod ezt kerülni, ne járj fel annyit. Tudom, hogy nehéz de csak így felejtheted el..
2011. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de nem csak miatta megyek fel, hanem mert nagyon jó a társaság.

és tényleg nem egy jóképű fiú... szóval fogalmam sincs, mi jön be annyira... :(

facebookon is bejelölt, szóval ott is látom, meg ő a háttérképem (amit le fogok cserélni)

2011. márc. 29. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, természetes, hogy "belezúgsz" egy-egy srácba. Ne aggódj, nemsokára elmúlik.
2011. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
remélem :)
2011. márc. 29. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!