Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vagy csak barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy csak barátság? SEGITSÉG!

Figyelt kérdés
Van egy fiú...az osztálytársam.....beszélgetünk mindig irkálunk is de nem tudom hogy tetszek-e neki....a barátnőm egy ideig szerelmes volt belé de megmondta neki hogy nem akar többet a barátságuknál. Olyanokról ir nekem,hogy eljönne hozzám...elhivott quadozni is....olyanok irt még hogy jó velem irni a barátja vagyok....de én ennél többet érzek nem merek vele élőben nagyon beszélni mert ott lássa ha elpirulok.....most irt olyat is hogy ha kezdődik a suli meg mereme ölelni én mondtam neki hogy igen erre ő irta hogy örül neki...ennek én is örülök mit tegyek hogy tobb legyen?
2011. aug. 21. 20:39
 1/2 anonim válasza:
vidd el moziba, és ha tetszesz neki a film alatt smárolás lesz:) vagy utána. De tudasd vele, h jó faszi és h te is élvezed azt ha együtt vagytok, mert lehet h nem eléggé bátor :)
2011. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
bocsi elfelejtettem irni hogy Szlovákiában élek egy faluban és ő városi náluk sajnos megszüntették a mozit tehát más nincs csak pizza....azért köszi a kommentet kipróbálom
2011. aug. 22. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!