Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar 2 eve kuzdok a huvelygomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar 2 eve kuzdok a huvelygombaval 4 orvosnal jartam. Megis mindig vissza jon a gomba, tud e valaki valamit javasolni ami hatasos?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
szedj grapefruit cseppeket, nekem attól teljesen elmúlt, dm-ben, rossmannban lahet kapni
2011. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nevére már nem emlékszek, de ha így mondod az orvosnak biztos tudni fogja. Olyan hüvelykúpok, amelyek visszaállítják a hüvely flóráját.


Nekem is évekig gombám volt, nem tudtam kikezelni, hiába szedtem a sok gyógyszert visszajött.


Beszedtem egy adag antibiotikumot, utána ezt a kúpot használtam.

2011. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátló tablettát? Az okozhat visszatérő hüvelygombát. Ha igen, állj le vele.
2011. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
FÜRÖDJ!
2011. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én mikor leáltam vele első héten gombásodtam....
2011. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szappan és némi H2O
2011. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha van partnered őt is kezelni kell mert vissza fertőzhet.
2011. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!