Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belebetegszem a szerelembe!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegszem a szerelembe! Hogyan tudnák kilépni ebből az egyoldalú kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szánalmasnak tűnök, és most mindenki azt mondja, hogy persze megint itt egy szerelmes tinip.csa. De ez nem így van, szerelmes vagyok egy srácba, akit egész életemben szeretni fogok, amíg csak élek, sőt még azon túl is. Reménytelen vagyok! Nem tudom elfelejteni, csak bízok hogy még visszfogad magához. 4 hónapja ismertem meg, felkeresett azzal, hogy szerelmes belém és hogy én vagyok a tökéletes nő a számára és csak én kellek neki. Eleinte nem hittem neki, aztán beleszerettem, de már késő volt. Szakított velem mert szeretett és nem tudta elviselni, hogy nem viszonzom. Később felkeresett, pár hete, hogy ő még mindig érez irántam valamit, amit nem lehet szerelemnek nevezni, vagy még ő sem tudja. Megbeszéltük, hogy mivel a szünidő alatt nem látjuk egymást, szeptemberben újra megpróbáljuk. Beleegyeztem mert napról napra jobban szeretem. Az az egy baj van, hogy már nem tudom elviselni azt, hogy nincs mellettem, sőt, már egy pasira sem tudok ránézni úgy, hogy akarok tőle valamit. Abban már nem reménykedek túlságosan, hogy szeptemberben még lesz valami közöttünk, ezért szeretnék egy módot arra, hogy elfelejtsem. Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tehetnék? Bocs, hogy hosszú lett! 17/L
2010. jún. 20. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az epikus nyakam
2010. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt most írd le 2 mondatban akkor segítek.
2010. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok találkozni szünidőben? Esetleg ritkán 2 hetente? Ha szeretitek egymást, a távolság nem lehet ekkora gond szerintem. Ezt meg kellene beszélnetek.
2010. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ő nem hajlandó beszélni. Folyton kerüli a velem való beszélgetést. Nem tudom miért van ez, de nagy valószínűséggel szerintem azért, mert nem szeretne tőlem már semmit, ezért találta ki ezt a szeptemberes dolgot, és ezért szeretném elfelejteni őt.
2010. jún. 20. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem, akkor lehet tényleg az lenne a legjobb ha elfelejtenéd... A nagy szerelem lezárásához pedig elég sok idő kell. Legalábbis nekem az első nagy "csalódásom" nehéz volt kiheverni. Szerintem járj el szórakozni barátnőkkel, ismerkdej, flörtölj, élj egy kicsit. Aztán majd túl leszel rajta és addigra már jön is más:) Türelem.
2010. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
vagy lődd fejbe magad vagy mássz be a fagyóba és szólj anyádnak szeptemberbe szedjen elő
2010. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ismerem ezt. Söt, talan meg jobban is mint te. Nekem masfel eve tart. : ) Valamikor rosszabb valamikor jobb. A rekord az volt amikor 5 napig nem aludtam este csak suliban napközbe. De ez egy ilyen dolog. Nincs erre sok orvossag. Nem ismerlek se teged se öt, szoval igy nehez barmit is mondani, de nem akarok olyan közhelyekkel jönni, hogy menj el bulizni meg ilyenek, mert tudom, hogy nem segit. Csak ülnel egy szeken, mindenki kerdezne, hogy mi a baj es csak ra gondolnal.. Ha pedig radikalisan ki akarsz belöle abrandulni, akkor szepen sorba kezdj el azon gondolkodni, hogy miert hagyja, hogy szenvedj. Vagy ha nem tudja, akkor nem is erdekli...
2010. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!